Gıda Hattı

Binance CEO’sundan Bitcoin açıklaması! O tarihte rekor kıracak...

24 Haziran 2022, 10:41
Paylaş
Binance CEO’sundan Bitcoin açıklaması! O tarihte rekor kıracak...
Binance CEO’sundan Bitcoin açıklaması! O tarihte rekor kıracak. Dünyanın en büyük kripto borsası Binance CEO’suna göre, Bitcoin, önümüzdeki iki yıl boyunca 69.000 doların altında kalabilir.

Binance CEO’sundan Bitcoin açıklaması! O tarihte rekor kıracak. Binance CEO’su Changpeng Zhao, son zamanlarda yaşanan oynaklığa rağmen kripto para birimi endüstrisinin hala büyüdüğüne inanıyor. Ayrıca, bir sonraki Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir süre sonra gelebileceğini söyledi. Ancak, pazarın zirvesinde kurulan bazı şirketlerin ileride zor zamanlar geçirebileceğini belirtti. The Guardian’a konuşan Zhao, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bir sonraki oluşumu hakkında bazı ilginç yorumlar yaptı.  CEO ayrıca kimsenin Bitcoin’in geleceğini tahmin edemeyeceği konusunda uyardı. Bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesinin iki yıl kadar sürebileceğini belirtti.

“Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.000 dolardan 20.000 dolara bu fiyat düşüşü göz önüne alındığında, geri dönmesi muhtemelen biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek.”

Zhao, mevcut Bitcoin fiyatının hiç de fena olmadığını söyledi. 20.000 dolar aralığının nispeten düşük olduğunu kabul etti. Ancak 2018 veya 2019’da insanlara Bitcoin’in 2022’de 20.000 dolara ulaşabileceği söylense çok mutlu olacaklarını açıkladı. CoinMarketCap’e göre, Bitcoin (BTC) son 24 saatte %1,97 artışla 20,534 dolardan işlem görüyor. Son olarak borsa piyasa hakkında bir açıklama yaptı;

“Sağlıklı nakit rezervine sahip en büyük endüstri oyuncularından biriyiz. Endüstri oyuncularının hayatta kalmasına ve gelişmesine yardımcı olma sorumluluğumuz var. Ancak başarısız projeleri kurtarmayacağız.”

Geçtiğimiz günlerde kripto para borsası FTX, kripto borç veren BlockFi ve Voyager’a yardım eli uzatmıştı. Bundan sonra, Binance’in nakit rezervlerini göz önünde bulundurarak bazı kurtarma paketleri açıklayabileceğine dair söylentiler olmuştu. Ancak Binance sonunda sessizliği bozdu ve her şeyi netleştirdi. Şirket, “kötü” ve başarısız kripto projelerini desteklemeyeceğini söyledi. Binance, son blog gönderisinde bu tür projelere yönelik kurtarma paketlerinin mantıklı olmadığını ve korunmaması gerektiğini söyledi

“Kötü şirketleri devam ettirmeyin. Bırakın başarısız olsunlar. Yerlerini başka daha iyi projelerin almasına izin verin.”

Kripto para fiyatları 30 Mayıs

Sonraki Bitcoin Zirvesi Nerede?

Bir sonraki Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesinin ne zaman olacağı tam olarak net olmasa da, analistler zirvenin ne olabileceği konusunda güçlü tahminler yapıyorlar. Birçok kişi bunun 420.000 dolar civarında olabileceğine inanıyor. Başka bir kripto meraklısı DrNick, bir sonraki zirvenin 420.00 dolar civarında olup olmayacağını merak ediyor. Benzer şekilde, başka bir meraklı Rssi, 69.000 dolarlık zirveye dayalı olarak 420 bin dolarlık bir Bitcoin zirvesi öngörüyor. “BTC zirvesi 69.000 dolardı. Bir sonraki döngü zirvesi açıkçası 420.000 dolar olacak.” dedi.

“Bitcoin daha önce 69.000 dolara ulaştı. Bu yüzden bir sonraki hedefin sadece 420.000 dolar olabileceği benim için açık. Arası yok.”

Bu sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz ve Yoyodex’in görüşlerini yansıtmaz. Ayrıca her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir. Bu yüzden karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.