Gıda Hattı

BİM markette büyük değişim! Konut ve oto satışı da yapacak...

26 Mayıs 2022, 08:15
Paylaş
BİM markette büyük değişim! Konut ve oto satışı da yapacak...
BİM markette büyük değişim! Konut ve oto satışı da yapacak. Birçok ürünü 'ucuza' satmasıyla bilinen BİM marketten konut ve otomobil adımı geldi. BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirket faaliyetlerinde yenileme yaptı. Bu kapsamda şirket artık konut ve otomobil de satacak.

BİM markette büyük değişim! Konut ve oto satışı da yapacak. Zincir marketlerde, beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya, ev tekstili, kırtasiye, nalburiye ve hırdavat ürünlerinin satışının yapılamaması için TBMM’de çalışmalar sürerken BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi'nden kritik bir adım geldi. BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi faaliyet alanını genişletti.

BİM market şirket faaliyetlerinde yeni düzenlemeye gitti; konut ve araç satışına başlayacağını duyurdu.

BiM aktüel ürünler kataloğu 10 Aralık

Ticaret Sicil Gazetesi’ndeki 10 Mayıs 2022 tarihli belgede, BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi’nin yaptığı yeni düzenleme şöyle yer aldı:

“Yürürlükteki ilgili mevzuata uymak ve gerekli yasal izinleri almak kaydıyla, şirket, otomobil, minibüs, midibüs, motosiklet, atv, utv, elektrikli bisiklet vb. her türlü motorlu kara taşıtlarının toptan ya da perakende ticaretini, ithalatını, ihracatını (aracılar ile internet TV. Vb. üzerinden ticaret dahil) gayrimenkul, konut, işyeri vb. her türlü gayrimenkulün inşası, alımı, satımı, aracılık ve komisyonculuk faaliyetlerini kendi mağazalarında ya da işyeri açmak veyahut e-ticaret yoluyla yapabilir.”

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.