Gıda Hattı

BiM aktüel ürünler kataloğu 10 Aralık indirimli ürünler listesi

8 Aralık 2021, 16:37
Paylaş
BiM aktüel ürünler kataloğu 10 Aralık indirimli ürünler listesi
BiM aktüel ürünler kataloğu 10 Aralık indirimli ürünler listesi. Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında bulunan BİM Market'in aktüel ürünler kataloğu, birçok kişi tarafından araştırılıyor.

BiM aktüel ürünler kataloğu 10 Aralık indirimli ürünler listesi. Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında bulunan BİM Market'in aktüel ürünler kataloğu, birçok kişi tarafından araştırılıyor.

Gıda, temizlik, giyim, teknoloji ve birçok farklı kategoride ürünlerin bulunduğu BİM Market'in indirimleri internet üzerinden takip ediliyor. Birçok üründe indirimleri gören vatandaşlar, en yakınlarındaki BİM Market'e giderek ihtiyaçları doğrultusunda alışverişlerini yapıyor.

Diğer zincir marketler gibi günlük, hatfalık aktüel ürünler kataloğu yayınlayan BİM Market'te bu hafta hangi ürünler var? Hangi ürünler indirimde? Yeni ürünler neler gibi soruların yanıtını bu haftaki aktüel ürünler kataloğu haberinizde bulabilirsiniz

BiM aktüel ürünler kataloğu 10 Aralık indirimli ürünler listesi

BiM MARKET HAKKINDA

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaltmasıyla BİM, 1995 yılında Türkiye merkezli bir indirim marketi zinciridir. BİMCell markası ile GSM sektöründe de faaliyet gösterir.

Şubat 2021 itibarıyla Türkiye'de perakendecilik sektöründe pazar payı en yüksek firmadır. 995 yılında 21 mağaza ile faaliyete başlayan BİM, 2005 yılında halka açıldı. Süpermarket alanında faaliyette bulunan ve daha fazla ürün çeşidi satışını gerçekleştiren yeni modelini ise FİLE markasıyla 2015 yılında hizmete sundu.

BİM, Türkiye'nin dışında Fas ve Mısır'da da faaliyet göstermektedir. Fas ve Mısır'daki mağazaları 2020 yıl sonu itibarıyla Türkiye’de 8.407 (File süpermarketleriyle birlikte 8530) mağazası, Fas ve Mısır'daki mağazalarıyla birlikte toplam 9365 mağazası vardır.

BİM KİMİN? BİM MARKETLERİNİN SAHİBİ KİM?

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaltmasıyla BİM, 1995 yılında Türkiye merkezli bir indirim marketi zinciridir. BİMCell markası ile GSM sektöründe de faaliyet gösterir.

Şubat 2021 itibarıyla Türkiye'de perakendecilik sektöründe pazar payı en yüksek firmadır. 1995 yılında 21 mağaza ile faaliyete başlayan BİM, 2005 yılında halka açıldı. Süpermarket alanında faaliyette bulunan ve daha fazla ürün çeşidi satışını gerçekleştiren yeni modelini ise FİLE markasıyla 2015 yılında hizmete sundu.

BİM, Türkiye'nin dışında Fas ve Mısır'da da faaliyet göstermektedir. Fas ve Mısır'daki mağazaları 2020 yıl sonu itibarıyla Türkiye’de 8.407 (File süpermarketleriyle birlikte 8530) mağazası, Fas ve Mısır'daki mağazalarıyla birlikte toplam 9365 mağazası vardır.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.