Kuruluş Hakkında

Yayın hayatına 2006 yılında başlayan GıdaHattı, tarladan sofraya gıda zincirinin tüm halkalarını çevrimiçi bir platforma toplayan ilk platformdur.

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hızla artan bilgi kirliliği karşısında, beslenme ve sağlık alanında en doğru bilgileri barındıran bir kale olma misyonunu üstlenen Gıda Hattı, bünyesinde konusunda deneyimli bir editör kadrosu barındırmaktadır.

Alanında söz sahibi akademisyenlerden oluşan çok yönlü Bilim Kurulumuz, sitemizde yayınlanan haberlerin güvenilirliğinin en net göstergesidir. Bu isimleri künyemizde gururla sıralamaktayız.

Ayrıca ekonomik ve sektörel araştırmalarımız ile tüketici ve pazar araştırmalarımız da akademisyenler, iş insanları, profesyoneller, kamu ve sivil toplum kuruluşlarında görev almış uzmanlarca desteklenmektedir.

Neden Gıda Hattı?

Gıda Hattı 15 yılı aşkın süredir, her gün büyüyen okuyucu kitlesine, tarafsız ve güvenilir kaynaklardan edindiği güncel bilgileri aktardığı “doğru habercilik” ilkesinden hiçbir zaman taviz vermemiştir. Bu nedenle:

  • Taraflı haberlerle kandırılmaktan bıkan tüketici için en temiz bilgi kaynağı Gıda Hattı’dır.
  • Temelsiz bilgileri servis etmek istemeyen haberciler için en güvenilir haber kaynağı Gıda Hattı’dır.
  • Kalabalıklar içinde kaybolmak istemeyen reklam verenler için nokta atışı hedef kitlenin buluşma yeri Gıda Hattı’dır.

Gıda Hattı; gıda mühendislerini, beslenme uzmanlarını, öğretim üyelerini ve profesyonelleri içeren geniş kadrosu ve bilgi ağıyla yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri güvenilir kaynaklardan takip ederek ve sadık okuyucu kitlesine sunmaktadır.

Okuyucuların, habercilerin, reklam verenlerin tarafsız, güvenilir ve uzmanlaşmış haber kaynağı Gıda Hattı’dır.

Sitemizde Konuk Yazar olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gıdahattı.com'da reklam vermek veya içerik ortaklığı yapmak isterseniz reklam sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.