AramaArama
Gıda Hattı

Baydöner Genel Müdür Yardımcısı oldu

3 Şubat 2016, 18:10
Paylaş
Baydöner Genel Müdür Yardımcısı oldu

Perakende sektöründe 20 yıllık deneyime sahip Hakan Karakaya, Baydöner Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

hakan-karakaya-gidahattiTürkiye’nin en çok döner satan restoran zinciri Baydöner’in yeni Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karakaya, Ocak 2016 tarihi itibariyle görevine başladı.

Türkiye'de en büyük döner markası olmayı hedefleyen Baydöner'in Genel Müdür Yardımcılığı, perakende sektörünün deneyimli ismi Hakan Karakaya'ya emanet edildi.

Perakende sektörü deneyimi

1973 doğumlu olan Hakan Karakaya, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. Karakaya, daha önce Migros ve Tecso Kipa mağazalarında Mağaza Müdürü ve Bölge Direktörü olarak görev aldı. Perakende sektöründe 20 yıllık deneyime sahip Hakan Karakaya, Baydöner'de Genel Müdür yardımcılığı görevini tüm departmanlardan sorumlu olarak sürdürecek.

Karakaya’nın atanmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Baydöner CEO’su Bülent Polat, Hakan Karakaya'nın aralarına katılmalarından duydukları mutluluğu dile getirdi. Bülent Polat, "Sektörde kazandığı deneyimler Baydöner'in hızlı yükselişi açısından oldukça değerli. Özellikle Baydöner'in Avrupa'daki itibarını artırmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Hızlı büyümesi ve lezzetiyle sektörde adından sıkça söz ettiren Baydöner, son olarak İzmit Burda AVM çatısı altında Ocak ayı sonunda açtığı İskender şubesi ile toplamda 105 şubeye ulaştı.

Türkiye’nin en yaygın döner restoran zinciri olan Baydöner’in, İzmit Burda AVM’deki İskender şubesi, Kocaeli’ndeki üçüncü şube oldu. Modernize edilmiş yeni konseptiyle misafirlerini şık bir atmosferde ağırlayan İzmit Burda AVM İskender şubesinin, 76 kişi kapasitesi ve bir açık mutfağı bulunuyor.

Baydöner hakkında

2006 yılından bu yana prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Baydöner, yurt dışında da Türk dönerini başarıyla temsil ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. Ayrıca 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil eden firma, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneğinin (AYD) düzenlediği, AVM’lerde 2015’in En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları arasında restoran dalında birincilik ödülünü de almıştı.

Firma hakkında daha detaylı bilgi için

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.