AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Basketbol Süper Ligi, onunla gülümseyecek!

Basketbol Süper Ligi, onunla gülümseyecek!
15 Eylül 2015, 12:49

Sakız sektörünün önde gelen markalarından Vivident, “Çiğne ve Gülümse” mottosuyla Basketbol Süper Ligi’nin “Gülümseyen Resmi Sponsoru” oldu. Marka, 3 yıllık bir süreyi kapsayan sponsorluk yatırımıyla daha da geniş hedef kitlelere ulaşarak, Türkiye’de basketbolun yükselişine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Basketbol Süper Ligi (BSL) Sponsorluğu imza töreninde, Vivident’in üretici firması Perfetti Van Melle Türkiye’nin Genel Müdürü Corrado Bianchi, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Perfetti Van Melle Sakız Grubu Kıdemli Marka Müdürü Çiğdem Serim ve Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak bir araya geldi.

Avrupa’nın en güçlü liglerinden biri olan Basketbol Süper Ligi’ne, Vivident markalarıyla sponsor olmaktan onur duyduklarını belirten Perfetti Van Melle Türkiye Genel Müdürü Bianchi, “Sponsorluk yatırımımız 3 yıllık bir süreyi kapsayacak. Vivident’in ‘Çiğne ve Gülümse’ mottosundan yola çıkarak, BSL’nin ‘Gülümseten Resmi Sponsoru’ olmasının, gerek firmamız gerekse Türkiye Basketbol Federasyonu açısından karşılıklı önemli faydalar getirecek bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Yeni sezonda tüm takımlarımıza, oyuncu ve teknik heyetlere başarılar diliyorum. Türk sporuna katkıda bulunmaktan heyecan ve kıvanç duyuyoruz” dedi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ise Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Vivident’in, 2015-2016 sezonundan itibaren Basketbol Süper Ligi’nin resmi sponsoru olmasından büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Erdenay, “Tarihi bir sezonu geride bırakan Basketbol Süper Ligi’nin, 2015-2016 sezonunda Vivident’in de desteğiyle bir üst seviyeye çıkacağından kuşku duymamaktayım. Önümüzdeki sezon, heyecan ve çekişmeye sahne olacak Basketbol Süper Ligi’nin Avrupa’nın tartışmasız en iyi ligi olma yolunda emin adımlarla ilerleyişine ve efsanelerin yükselişine hep beraber tanıklık etmek için tüm basketbol severleri arenalara ve ekran başına davet ediyorum” diye konuştu.

BSL Direktörü Samer Şenbayrak da, “Avrupa'nın en iyi ligi olma stratejisi ile yola çıktığımız günden bu yana, Infront Sports Media iş birliğiyle sektörünün lideri olan sponsorlar ile anlaşma sağlamaya çalışıyoruz. Vivident ile birlikte çalışarak basketbolumuzu bir üst seviyeye daha kolay taşıyabileceğimize gönülden inanıyorum. Tüm basketbol severleri 10 Ekim’de başlayacak 2015-2016 lig sezonunun heyecanını paylaşmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.