AramaArama
Gıda Hattı

Başak Burcu Başak Burcu Yıllık Yorumu

15 Eylül 2021, 19:02
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 2021 yılı için Başak Burcu Yıllık Yorumu sizlerle. İşte Başak Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

2021'e hoş geldin Başak. Şu anda nerede olduğunuzu ve hala nereye gitmek istediğinizi değerlendirirken büyük bir büyüme yaşayacaksınız. Önümüzdeki yıl kişisel gelişim, sağlık, mutluluk, aşk, arkadaşlıklar ve başarı için fırsatlarla dolu olacak, bu yüzden oldukça meşgul olmayı bekleyin! Bazı zorluklar olsa da, yine de nimetler kalabilirsiniz. 

İş, kariyer ve hedeflerinize yönelik sürekli yükseliş muhtemelen yılınızın ana odağını oluşturacak olsa da, fiziksel sağlık ve aile ilişkilerine büyük önem verilecektir. 

Virgos, 2021'e kariyer gelişimi ve genişlemesi için çok önemli bir yıl olarak bakacak. Çok çalışmaktan veya yoğun bir takvimden korkmadığınız için, evriminizin bir sonraki aşamasında başarılı olacaksınız. Bu yıl başarmak istediklerinizin ayrıntılı listelerini yapın ve programınızı yakından takip etmeye özen gösterin.

Her şeyden önce, her şeyi her zaman yapabilmenin cezbediciliğine rağmen, kaldırabileceğinizden fazlasını alarak kendinizi tüketmeye izin vermeyin. Kişisel sağlığınıza öncelik vermek ve zevk için zaman ayırmak, kendinizi iş yerindeki birçok sorumluluk ve görev tarafından tüketilmemek için son derece önemli olacaktır.

Yine de, Jüpiter'in muhteşem kutsamaları nedeniyle, birçok Başak da bu yıl ruh eşi bağlantılarıyla yolları kesişecek - ya da belki de zaten yanlarında olanla birlikte daha yakın adımlar atmaya başlayacak. Aile meseleleri de bu yıl düşüncelerinizi tüketecek, ancak bu 2021'de ele alındığında, kaybolacak ve ileride daha fazla istikrar bulmanızı sağlayacak. Ne olursa olsun Başak, önündeki zorlukları güçlü bir şekilde kucakla ve mutluluğa, sağlığa ve sevgiye layık olduğunu bilmeli.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.