AramaArama
Gıda Hattı

Başak Burcu Başak Burcu Aylık Yorumu

15 Eylül 2021, 19:02
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan Eylül 2021 için Başak Burcu Aylık Yorumu sizlerle. İşte Başak Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Eylülün, Başaklara sert rekabet arasında ilerlemek için bazı iyi fırsatlar getirmesi muhtemeldir. Mars gezegeninden gelen zorluklara rağmen, pozitifliğin arttığını görebilirsiniz. Ayrıca, mevcut durumu daha iyi anlayabilir ve ay sonuna kadar konumunuzu güçlendirebilirsiniz. Aynı şekilde, Venüs'ün iyimserliği ile mükemmel kazanç fırsatlarıyla karşılaşmanız muhtemeldir.

 

Gezegensel destek, büyümeyi hızlandırmaya yardımcı olabileceğinden, bu pozitiflik ayın ilerlemesiyle daha da artabilir. Bununla birlikte, finansal gücünüzü artırmak ve istenen sonuçları elde etmek için finansal planlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Bekleyen finansal görevleri gezegenlerin desteğiyle çözebilirsiniz. Gecikmeler olabilir, ancak sonunda işler yerine oturabilir.

 

Venüs, aşk beklentilerinizi artırabileceğinden ötürü, romantizm tamamen hazır görünebilir. Ayın başlarında olumlu gezegensel etkilerle birlikte, aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde barış ve uyumun tadını çıkarmanız olasıdır. Özellikle ay ortasında sevilen biriyle heyecan verici karşılaşmalar olabilir. Bağlı ilişkiler içinde olanlar, ittifaklarını başka bir seviyeye taşıma fırsatı bulabilirler.

 

Akademik cephede öğrenciler, öğrenmek ve bilgilerini geliştirmek için heyecan verici fırsatlar bulabilirler. Venüs ve Merkür'ün birleşik etkisi, yaratıcılığınızın yüksek düzeyde olabileceğini, ancak dik başlı yaklaşımınızın eğitimde engeller getirebileceğini gösterir. Ancak, performansınız ayın ikinci yarısında olağanüstü düzeylere çıkabilir.

 

İyi enerji seviyelerini korumanız muhtemel olduğundan, sağlık gerçekten sizin için zenginlik olabilir. Gezegenlerin olumlu bir şekilde yerleştirilmesi, normal sağlık parametrelerini korumanıza yardımcı olabilir. Buna rağmen, düşük direnç ve zayıf bağışıklık, ayın ikinci yarısında sizi mevsimsel rahatsızlıklara yatkın hale getirebilir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.