Gıda Hattı

Balık Burcu Balık Burcu Haftalık Yorumu | 22 - 28 Kasım

Son Güncelleme: 22 Kasım 2021 06:58
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 22 - 28 Kasım Balık Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Balık Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta bir iş görüşmesi size zafer getirebilir. İş değişikliği, transfer veya çalışma ortamınızda değişiklik olma ihtimali vardır. Aniden yeni görevlere atanabilirsiniz. Okuldaki öğrenciler belirsiz sorunlarla istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirler. İstenilen sonuçları elde etmek için sıkı bir disiplin ve kararlılığın korunması tavsiye edilir.

Balık burcu bireyler; size işle ilgili plansız uzun yolculuklar öngörülebilir. İş yerinizde müdürlerinizle olan tartışmalarda bazı farklılıklar olabilir ve sizi strese sokabilir. Evdeki hayatın da size beklenmedik sorumluluklar getirmesi muhtemeldir. İş yoğunluğundan dolayı zaman zaman zorlaşabilen eşiniz ve ailenizle kaliteli zaman geçirme konusuna dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Kişisel ve profesyonel yaşam arasında bir denge bulmanız gerekebilir. Eşinizin mutluluğu söz konusu olduğunda hediyeler ve tatlı mesajlar yardımcı olabilir ve ayrıca evlilik hayatınızı güçlendirmenize yardımcı olabilir. Bekarların bu hafta bir teklif alması muhtemeldir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.