AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Bakan Pakdemirli’den Kurban Bayramı mesajı!

Bakan Pakdemirli’den Kurban Bayramı mesajı!
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, vatandaşların bayramı sorunsuz geçirmeleri için tüm tedbirleri aldıklarını açıkladı.
20 Temmuz 2021, 00:20

Kurban Bayramı mesajında bayram için yeterli kurbanlığın mevcut olduğunun altını çizen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bakanlık olarak vatandaşların bayramı sorunsuz geçirmeleri için tüm tedbirleri aldıklarını açıkladı.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramların dayanışmanın, paylaşmanın ve kardeşliğin derinden hissedildiği çok özel günler olduğunu belirterek, "Bu müstesna günleri vatandaşlarımızın sorunsuz bir biçimde geçirmesi için tüm tedbirleri aldık” dedi.

“Yeterli kurbanlığımız mevcut”

Bakanlık olarak bayram günlerine özel önlemler alındığını vurgulayan Pakdemirli, şunları söyledi:

“Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi koşullarında gerekli tüm tedbirleri alarak, halkımıza hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Vatandaşlarımızın vazifelerini rahatlıkla yerine getirebilmeleri için il ve ilçe müdürlüklerimizle aktif bir biçimde sahadayız.

Bu Kurban Bayramı'nda da yeterli kurbanlığımız mevcut. Dini vecibelerimizi yerine getirirken hayvanların da bir can taşıdığını unutmayarak, usulüne uygun olarak hareket edeceğimizden hiç şüphem yok. Bu mübarek gün vesilesiyle milletimize ve İslam alemine hayırlı bayramlar diliyor, bayramın tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.