AramaArama
Gıda Hattı

Bakan Koca'dan tarım işçilerine müjde! Tarım işçileri aşı randevusu

23 Mayıs 2021, 09:48
Paylaş
Bakan Koca'dan tarım işçilerine müjde! Tarım işçileri aşı randevusu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Aşı sırası gelen mevsimsel tarım işçisi vatandaşlarımızın aşılarını bulundukları yerde yapıyoruz" dedi. Bakan Koca'dan tarım işçilerine müjde! Tarım işçileri aşı randevusu alma ! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kovid-19 aşı sırası gelen tarım işçilerinin bulundukları yerde aşılandıklarını belirtti.

Bakan Koca, Twitter'da yaptığı açıklamada, 'Aşı sırası gelen mevsimsel tarım işçisi vatandaşlarımızın aşılarını bulundukları yerde yapıyoruz. Bu güce güvenin.' dedi.

Paylaşılan videoda tarım içcilerinin bulunduğu yere gidilerek yapılan aşılar tarım işcileri tarafından mutluklukla karşılandı. Mevsimsel tarım işcileri bulundukları çadırlarda sırayla aşılarını kaldıkları çadırda vuruldular. Aşı sırasında tarım işçicisi,' Devletimiz sağolsun buraya kadar gelip , peşimize düştüler. Bizim aşımızı yapıp gittiler. Allah razı olsun' dedi.

TARIM İŞÇİLERİ MUTLULAR

Bilecik'te çalışan ve aşı sırası gelen tarım işçilerinin aşılarını yaptıkları belirtirken, aşı olan bir işçi de "Devletimiz sağ olsun. Buraya kadar gelip peşimize düştüler. Bizim aşımızı yapıp gittiler. Allah razı olsun." ifadelerini kullanıyor.

 

E devlet aşı randevu alma: nasıl alınır? MHRS aşı başvuru sorgulama

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.