Gıda Hattı

Bahçeli'den olay sözler! Sosyal medyada yorum yağıyor! Kebapçılarında işsizlikte payı var!

5 Ekim 2021, 17:11
Paylaş
Bahçeli'den olay sözler! Sosyal medyada yorum yağıyor! Kebapçılarında işsizlikte payı var!
Bahçeli'den olay sözler geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gerçekleştirdiği açıklamayla dikkat çekti.

Bahçeliden olay sözlere tepki çığ gibi büyüyor. Kebapçıların teröre yardım ve yataklık yaptığını iddia eden Bahçeli işsizliğin sorumlusu olarak da kebapçıları işaret etti. Bu sözler büyük bir tepkiye neden oldu.

Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı açıklama ile sansasyonel bir açıklama yapmış oldu. Yumurta, süt, peynir, et fiyatlarının artışını değerlendiren Bahçeli vicdanı olmayan zamlı ürün satışlarından samimi olarak sızlananlara hak veriyorum ve bir şey diyemiyorum dedi. Fırsatçıların peşinden gidiliyor vatandaşın kesesini hedef alanlar ve yağmacılara hesap soruluyor. Sonuna kadar bunu destekliyoruz ve sonuna kadar gidilmesini istiyoruz diyerek destek verdi. Vatandaşların çabasını istismar eden, pireyi deve yapan ve terörün acıklı maliyetini hatırlatmakta görevimiz dedi. Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır diyerek seslendi. Bahçeli’nin kebapçıları hedef aldığı bu sözleri sosyal medyaya yansıdı.

Bahçeli kebapçıları hedef alan sözleri ile büyük tepki topladı. Sosyal medya üzerinde bu açıklamaya ard arda yorum yapılıyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.