Gıda Hattı

Bahar Candan'dan "dolar milyoneri olamıyorum" paylaşımı!

30 Mayıs 2022, 16:20
Paylaş
Bahar Candan'dan "dolar milyoneri olamıyorum" paylaşımı!
Bahar Candan'dan "dolar milyoneri olamıyorum" paylaşımı geldi ve çok konuşuluyor. Bahar Candan sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ilan vererek Dubai'ye gitmek için arkadaş aradığını duyuran Bahar Candan, bu sefer ise hesabındaki 11 milyon TL'yi paylaşarak, "Dolar milyoneri olamıyorum" dedi.

Bahar Candan'dan "dolar milyoneri olamıyorum" paylaşımı! Yıllar önce katıldığı moda yarışmasıyla ünlenen ve sonrasında Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

ARKADAŞ İLANI VERDİ

Geçtiğimiz günlerde kendisiyle Dubai'ye gelmesi için arkadaş ilanı veren Candan, kriterlerini şöyle sıralamıştı: "Dubai'ye benimle gelecek arkadaş arıyorum. 18-23 yaş, 1.70 cm ve üzeri, 56-60 kilo görünüşündeki kızlar. 7 yıldızlı otel, benimle business class uçma ayrıcalığı. Her gün 300 dolar, toplam 6 gün. Hemen başvurun."

HESABINDAKİ PARAYI PAYLAŞTI

Her paylaşımı ayrı bir olay olan 24 yaşındaki Bahar Candan, bu sefer de hesabındaki parayı paylaştı. Instagram'da geniş bir hayran kitlesi bulunan ve her anını takipçileriyle paylaşan genç isim, hesabındaki 11 milyon TL'yi paylaşarak "Dolar sürekli yükseliyor. Dolar milyoneri olamıyorum arkadaşlar. Ne yapmalıyım?" dedi.

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.