Gıda Hattı

Astroloji Aylık Burç Yorumları | Haziran 2020 tüm burçların yorumları

Son Güncelleme: 31 Mayıs 2020 20:53
Paylaş

Dünyaca ünlü Hint asıllı astrolog Bejan Daruwalla'nın Haziran Ayı burç yorumları ve beklentileri neler? Aylık Burç Yorumları Haziran 2020 Hindistan'la eş zamanlı olarak hizmetinizde.

İşte Haziran 2020 tüm burçların aylık yorumları. Haziran 2020 ayında aylık burç yorumları, burcunuz ve sizi ne bekliyor? İşte Haziran 2020 burcunuz; aşk, sağlık ve para durumlarınız.

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık burç yorumları.

Tüm burçların grupları, Burçlar ve tarihler?  Ve hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi

Aylık Burç Yorumları | Haziran 2020 tüm burçların yorumları

İşte Haziran 2020 Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu aylık yorumu..

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019

Koç Burcu Aylık Yorumu 

Haziran, arkadaşlar için neşeli bir ay olabilir. Muhtemelen arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir ve hatta belki de partiler düzenleyebilirsiniz. İşletme sahiplerinin yeni projeler oluşturmakla meşgul olmaları beklenmektedir. İmalatla uğraşan iş adamları için bu ay sıkıntılı olabilir. Sorunlarla karşılaşmaları muhtemeldir. Ayrıca, işyerinde baskı ile karşılaşabilirler.

Bu ay, yeni bir girişim başlatmak için ideal bir zaman olmayabilir. Bu, işletme sahiplerinin yatırım yapmaları veya işletmelerini genişletmeleri için uygun bir zaman değil. Öğrenciler akademisyenler konusunda muazzam bir stresle karşılaşabilirler ve sürekli olarak iyi performans göstermeleri için baskı altında olabilirler. Bu ay eğitiminize öncelik vermelisiniz. Öğrenciler arkadaşlarıyla birlikte güzel çalışabilirler. Ayrıca, ekstra bilgi için interneti kullanabilirler.

Çalışan profesyoneller hayal kırıklığı yaratan haberler alabilir. Sıkı çalışmalarına rağmen istenen sonuçları elde edemeyebilirler. İşinize odaklanmanız zorlaşabilir. Olumsuzluğa rağmen, becerilerinize güvenmeniz ve çok çalışmanız gerekecektir. Satış ve pazarlamadaki profesyoneller beklentilerine göre bir performans gösteremeyebilirler.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Boğa Burcu Aylık Yorumu 

Bu ay kariyerinizle ilgili zayıflatıcı sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu konular geleceğinizle ilgili planlarınızı bozma potansiyeline sahiptir. Bu korkutucu duruma hakim olmak için çok çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Tüm çabalarınızın sonucu yine de gecikebilir. Muhtemelen ofisteki çabalarınızda çok hevesli olabilirsiniz. Size atanan çalışmalara odaklanabilirsiniz. Güçlü bir konumda olabilirsiniz.

İş yerinizde serin kalmanız ve meslektaşlarınızla boşuna tartışmamanız gerekir. Devlet içinde çalışıyorsanız, yer değişikliği mümkün görünüyor. Bu ay sizin için kâr marjı büyük olabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Öğrenciler büyük olasılıkla önemli sınavlara katılabilirler. Akademik olarak, güvenli bir konumda olduğunuz tahmin edilmektedir. Bu ay, yurt dışına çıkmayı planlayanlar için özellikle ödüllendirici bir ay olabilir. Devlet kurumlarına girmek için rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrencilerin zor zamanlar geçirmeleri beklenir; oysa okul çocuklarının düzgün bir rutin görmeleri beklenmektedir.

Hükümet veya mahkemelerle çalışan işletme sahiplerinin rakipleri ile sert bir rekabete girmeleri beklenmektedir. Bu konuda dikkatli olmaları gerekir. Muhtemelen kazançlı bir anlaşma yapabilirler. İlişkilerdeki insanlar için bu ay karışık sonuçlar verebilirler. İlişkinizde hem tatlı hem de acı anlar görebilirsiniz. Genel sağlığınız muhtemelen iyi olabilir. Hiçbir önemli hastalık öngörülmemektedir.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 İkizler Burcu Aylık Yorumu 

Gerektiği zamanlarda ayarlamalar yapın! Evli çiftler, eşlerinin sağlığı konusunda dikkatli olmalıdır. Diyabet ve hipertansiyon hastaları da gerekli önlemleri almalıdır. Baharatlı abur cuburlardan kaçının ve besleyici yemeklere sadık kalın. Düzenli kardiyovasküler egzersizler formda kalmanıza yardımcı olabilir. Küçük bir mide ağrısı veya sindirim sistemi bozukluğu yaşama olasılığı vardır. Sağlıklı bir yaşam tarzı bu ay mottonuz olabilir. Tansiyonunuz ve şeker seviyeleriniz üzerinde bir düzen oturtturmalısınız.

İş adamlarına bu ay boyunca mükemmel büyüme fırsatları ve karlı fırsatlar sunulabilir. Eğer işinizi büyütmeyi planlıyorsanız, bu muhtemelen uygun bir ay olabilir. Hem iş adamları hem de maaşlı çalışanlar yeni çalışma stratejileri ve politikaları uygulamayı düşünmelidir. Sahip olduğunuz yetenekleri sergilemekten korkmayın!

Bu süre zarfında öğrenciler çok fazla kafa karışıklığı yaşayabilirler. Yurt dışında yüksek öğrenim görmek isteyenlerin zihinsel ikilemi olabilir. Bu tür yetenekler kesinlikle ödüllendirici olabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda, bu ay çiftler için bir ortalama bir ay olabilir. Bu süre zarfında arkadaşlarınız ve ailenizle turlara veya pikniğe gidebilirsiniz.

Finans ve para konularında, bu ay muhtemelen karışık sonuçlar sunabilir. Ancak, iş adamları mali durumlarını yönetmede bazı zorluklarla karşılaşabilirler. Bu tür yetenekler kesinlikle ödüllendirici olabilir.

Aylık Burç Yorumları | Haziran 2020 tüm burçların yorumları

İşte Haziran 2020 Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu aylık yorumu..

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Ay ortasından ay sonuna kadar geçen günler maaşlı çalışanlar için verimli geçebilir. Sıkı çalışmanız müdürleriniz tarafından not edilebilir. Maaşlı çalışanların mükemmel performansları için ödül ve teşviklerle karşılanma olasılığı vardır. Bir terfi veya maaş artışı bir olasılıktır.

Öğretmenler, rehberler ve uzmanlar öğrencilere maksimum yetenekleri konusunda rehberlik edebilirler. Böyle bir rehberlik paha biçilmez olabilir. Mezuniyet sonrası yüksek öğrenim gören öğrenciler, özellikle yüksek lisans veya doktora dereceleri, bu ay boyunca çok iyi olabilir. Öğrenciler çok fazla kafa karışıklığı ile karşı karşıya kalabilirler.

İş adamları rakipleri ile zorlu bir rekabete girebilirler. Ortaklık şirketi olarak faaliyet gösteren işletmelerin küçük sorunları olabilir. Fikir farklılıkları ortaklar arasında geçerli olabilir. Yeni iş paylaşımı elde etme gibi belirgin bir olasılık var. İş genişlemesi de mümkündür.

Mimarlık ve moda tasarımı alanıyla ilişkili öğrenciler bu ay boyunca çok iyi performans gösterebilir. İşadamları yakın gelecekte faydalı olabilecek birkaç yeni temasa geçebilirler. Birkaç önemli toplantı ve kısa iş gezileri bu süre zarfında ayrı bir olasılıktır.

Bekarlar için bu ay muhtemelen olumlu olabilir. Sevgilerini ifade etmeyi öneren bekarlar, karşısındaki kişi tarafından kabul edilebilir. Para ve finans konusunda, ayın ilk günleri muhtemelen sizi tercih edebilir. Sağlık ve esenlik söz konusunda ise, muhtemelen bazı sindirim sorunları yaşayabilirsiniz. Bunun dışında hiçbir önemli hastalık yaşamayabilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Aslan Burcu Aylık Yorumu 

Yatırım, satış veya gayrimenkul alımıyla uğraşan işadamları bu dönemde son derece başarılı olabilir. Finansal açıdan kendileri için son derece kârlı anlaşmalar yapabilirler. Yeni evli çiftler yakında iyi haberler verebilirler. Yakında bir çocuğun gelişiyle mutlu olabilirsiniz! Bu ay ebeveynlerinizle boşuna tartışmaktan kaçının. Çocuklarınızın kariyer büyümesinden çok memnun olabilirsiniz.

Ayın son iki günü bekarlar için aşk dolu olabilir. Uzun süredir hissetmediğiniz duyguları hissetmeniz muhtemeldir. Çocuklarınızla arkadaş olmanız gerekebilir. Ücretli çalışanlar hedeflerine ulaşmakta zorluk çekebilirler. Seçtikleri bir yere atanmayı bekleyen devlet çalışanlarının, bu ay dilekleri gerçekleşebilir.

Maneviyat, tıp veya her ikisinin bir kombinasyonu olan profesyoneller, önemli ölçüde ilerleyebilirler. Daha iyi bir işe geçmek için sabırsızlıkla beklemek isteyenler, bu ay boyunca tereddüt etmeden bunu yapabilirler. Bu ay boyunca çok sayıda tura çıkmaya hazır olun. İş arkadaşlarınızla boşuna tartışmaktan kaçının. Çatışmalardan ve onlarla mümkün olduğunca söz dalaşından bile kaçının. Ayrıca mühendislik öğrencilerinin istenen sonuçları elde etmek için gerçekten çok çalışması gerekebilir.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Başak Burcu Aylık Yorumu

Ayın ilk günleri muhtemelen işadamlarını destekleyebilir. Rekabet bir sorun olmayabilir. Kapsamlı seyahatler sizi bekleyebilir. Hükümet, banka veya mahkeme ile ilgili konular çözüme kavuşabilir. İşadamları bir finansör yardımıyla her türlü rekabeti fethedebilir.

Öğrencilerden istenen sonuçları elde etmek için gayretli ve sıkı çalışmaları istenebilir. Öğrenciler, ayın son üç günü boyunca eğitimleri konusunda çok hevesli kalabilirler. Ticaret ve muhasebe öğrencileri mükemmel başarı sergileyebilirler. Yüksek öğrenim görmek için yurtdışına gitmek isteyen öğrenciler için bu ay çok uygun olabilir.

Aşk ve ilişkiler konusunda, ayın ilk günleri muhtemelen harika olabilir. Bekarlar bu ay boyunca aşık olabilir. Ayrıca, partnerinizle olan ilişkiniz güçlenebilir. Ayrıca bu süre zarfında sağlık ve refahın tadını çıkarabilirsiniz. Genel olarak, bu ay sizin için iyi olabilir. Finans ile ilgili konular da bu ay muhtemelen iyi düzeyde kalabilir. Ancak, ayın ilk günlerinde bazı mali sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları | Haziran 2020 tüm burçların yorumları

İşte Haziran 2020 Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu aylık yorumu..

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Terazi Burcu Aylık Yorumu

Kariyerinizde veya işinizde ilerlemek istiyorsanız iyi ilişkiler ve nazik sözler bu ay boyunca sizin için her şey anlamına gelebilir! Yeni projenizin küçük ayrıntılarına dikkat edin. Uyumlu ilişkileri sürdürmek için büyük miktarda çaba gerekebilir. Unutmayın, bu ayın en önemli yanı insanlara ve kendinize karşı sabırlı olmaktır.

Ücretli çalışanlar yoğun programları ve iş yükleri nedeniyle çok yorulabilirler. Herhangi bir yerde, özellikle de patronlarınıza sert bir dil kullanmadan önce son derece dikkatli olmalısınız. Geçici olarak görevlendirilen hükümet çalışanları yakında kadrolu çalışan olabilirler. Yeni bir girişim veya yeni bir proje başlatmayı planlayan iş adamları bu ay içinde bunu yapabilirler. Bu süre zarfında öğrenciler iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirler. Ancak onlara pozitif kalmalarını tavsiye ederiz.

Diyabet hastası kişilerin çok dikkatli olmaları gerekebilir. Stresli ve yorgun hissetmek için her olasılık vardır. Eşinizin ailesi ile dostane ilişkiler sürdürmeye çalışın. Dikkatli olun, küçük yanlış anlamalar gelecekte daha büyük bir şekil alabilir. Eşinizle boşuna tartışmalara girmeyin. Ebeveyn olmak isteyen çiftler bu ay içinde çok iyi haberler alabilirler.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Akrep Burcu Aylık Yorumu

İşadamlarının bu dönemde yeni iş ve müşteriler getirmek için çok çalışması gerekebilir. Artan iş sorumlulukları ile başa çıkmak için yeni personel almaları gerekebilir. Demir, makine, kimyasal ve petrol ile ilgili işletmeler için pek uygun bir ay olmayabilir. Tarım endüstrisi ile ilgili şirketler bile sorun yaşayabilir.

Bir devlet kurumuna katılmak isteyen öğrenciler bu ay boyunca başarılı olabilirler. Öğrenciler yaklaşan rekabetçi sınavlarında mükemmel notlar alabilirler. Öğrenciler sınavlarında sorulan soruları cevaplarken, tahminlerinden daha az zorlanabilirler. Performansları hali hazırdaki öğrencilerin çoğundan daha iyi olabilir.

Borsaya yatırım yapılması önerilmez. Aksi takdirde büyük mali kayıplara yol açabilir. Aşk ve ilişkiler için, bu ay olumlu görünüyor. Bununla birlikte, partnerinizle bazı karışıklıklar ve küçük tartışmalar olabilir. Sağlık ve refah için, bazı küçük sağlık sorunları birkaç gün boyunca sizi rahatsız edebilir. Bununla birlikte, genel sağlığınızın iyi kalması muhtemeldir.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Yay Burcu Aylık Yorumu

Fırsat kapınızı çaldığında hızlı kararlar almanız gerekebilir. Çeşitli tıbbi ekipmanların üretimi veya pazarlanmasıyla ilişkili iş adamları, bu dönemde işlerini genişletme konusunda olumlu düşünmelidir. Bu ay boyunca küçük bir aile işlevi organize edilebilir. İşlerini büyütmeyi düşünen işadamları bu ay boyunca cesaretli olabilirler.

Yeminli muhasebe öğrencileri büyük zihinsel baskı altında olabilir. Öğrenciler çeşitli yaratıcı kurslara, özellikle iç dekorasyon sunan kurslara katılmaya eğilimli olabilirler. Becerilerinizin yükseltilmesi için profesyonel bir kursa katılmak yakın gelecekte faydalı olabilir.

Aşk ve ilişkiler konusunda, yoğun programınız nedeniyle ilişkinize yeterince zaman ayırmadığınız için partnerinizin üzülmesi doğal olabilir. Ancak ailenizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Sağlık konusunda, cilt bozuklukları bu ay bir olasılıktır. Anneliği bekleyenler mümkün olduğunca seyahat etmekten kaçınmalıdır. Çok fazla fiziksel stres kan basıncı gibi sorunlara neden olabilir. Kendinizi daima yeterince nemlendirin. Bol miktarda taze meyve suları tüketin.

Aylık Burç Yorumları | Haziran 2020 tüm burçların yorumları

İşte Haziran 2020 Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık yorumu..

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Oğlak Burcu Aylık Yorumu

İşadamları için önemli bir konu öngörülmemektedir. Ancak, müşteri gereksinimlerini doğru şekilde anlayarak gerekli özeni göstermeniz gerekebilir. Bunun yapılmaması yeni siparişlerin kaybedilmesine yol açabilir. İşlerini genişletmeyi planlayanlar bunu başarılı bir şekilde yapabilirler.

Öğrencilere gezegenlerin olumlu etkilerini tam olarak kullanmalarını öneriyoruz. Yüksek öğrenim gören öğrenciler küçük engellerle karşılaşabilirler. Yurt dışında yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler, şu an itibariyle göç formalitelerinde başarılı olamayabilirler. Bilginizin ufkunu genişletme konusundaki yoğun arzunuz öğretmenleriniz ve danışmanlarınız tarafından usulüne uygun olarak fark edilebilir.

Maaşlı çalışanlar için, dürüst çabalara rağmen, patronlarını işyerinde etkilemede başarısız olabilirler. Çok beklenen promosyonu veya artışı sunamayabilirler. Bu ay muhtemelen aşk ve ilişkiler konularında karışık sonuçlar alabilirsiniz. Siz ve eşiniz bu dönemde birlikte kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Mali konularla ilgili olarak, işadamları için herhangi bir mali kriz öngörülmemektedir. Ancak, uygun finansmanı sağlama konusundaki tembel tavrınız başınızı belaya sokabileceğinden ötürü uyanık olmanız gerekebilir.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Kova Burcu Aylık Yorumu

Bu dönemde ithalat ve ihracat ile ilgili işler gelişebilir. Kumaş sektöründeki kişiler bu ay boyunca işlerini başarılı bir şekilde genişletebilirler. Bilimsel araştırma yapan öğrenciler için bu ay muhtemelen elverişli olabilir. Yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrenciler istedikleri koleje veya üniversiteye kabul edilebilirler.

Ortaklık girişimleri için çok uygun bir ay olabilir. Eşiniz çok iyi bir iş fırsatına kapı açabilir. Arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız bile size bazı karlı iş fikirleri verebilir. Ücretli çalışanlar işyerinde çok fazla sorumluluk alabilir. Uzun süredir promosyonu bekleyen iş sahipleri iyi haberler alabilirler. Geçici çalışanlar kadrolu olabilir.

Aşk ve ilişkiler için, bu ay size karışık sonuçlar verebilir. Ancak, hem bekarlar hem de ilişki içinde olan insanlar bu dönemin tadını çıkarabilirler. Finans konularında, bu ay muhtemelen ortalama düzeyde kalabilir. Bu süre zarfında biraz yorgunluk yaşayabilirsiniz. Aksi takdirde, başka bir önemli sağlık sorunu öngörülmemektedir.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2019 Balık Burcu Aylık Yorumu

İşadamları bir seferde birden fazla anlaşmayı müzakere etmekle meşgul olabilirler. İşadamlarına birkaç karlı fırsat sunulabilir. Maaşlı çalışanlar yurtdışında bulunan bir şirketten kazançlı bir iş teklifi alabilirler. Ayrıca, bir meslektaşı ile uğraşırken çok dikkatli olmaları gerekebilir.

Öğrenciler için bu ay, ileri çalışmaların hazırlanması için çok uygun bir ay olabilir. Gelecekteki çalışmalar için yurt dışına göç etmek isteyen öğrenciler küçük engellerle karşılaşabilirler. Akademik olarak, ay muhtemelen çok olumlu sonlanabilir.

Bir ilişkideki çiftler için sabırlı olmaları ve sorunları barış içinde çözmeleri beklenir. Bekarlar bu süre zarfında hayat arkadaşlarıyla tanışabilirler. Para ve finans için bu süre muhtemelen olumlu olabilir. Gayrimenkul ve emlak anlaşmaları bu ay kazançlı olabilir.

Bu ay sağlığınız ve zindeliğiniz konusunda çok dikkatli olmanız gerekebilir. Panik yapmak için bir sebep yoktur ve önemli bir hastalık öngörülmemektedir. Bununla birlikte, küçük cerrahi bir operasyon göz ardı edilemeyecek ayrı bir olasılıktır.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.