Gıda Hattı

Astroloji Aylık Burç Yorumları | Eylül 2019 tüm burçların yorumları

Son Güncelleme: 1 Eylül 2019 19:13
Paylaş

Dünyaca ünlü Hint asıllı astrolog Bejan Daruwalla'nın Eylül Ayı burç yorumları ve beklentileri neler? Aylık tüm burçların yorumları Hindistan'la eş zamanlı olarak hizmetinizde.

İşte Eylül 2019 tüm burçların aylık yorumları. 2019 Eylül ayında aylık burç yorumları, burcunuz ve sizi ne bekliyor? İşte Eylül 2019 burcunuz; aşk, sağlık ve para durumlarınız.

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık burç yorumları.

Tüm burçların grupları, Burçlar ve tarihler?  Ve hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi

Aylık Burç Yorumları | Eylül 2019 tüm burçların yorumları

İşte Eylül 2019 Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu aylık yorumu..

Koç Burcu Aylık Yorumu 

Eylül ayında aile hayatınız harika olabilir. Aile içinde çok zevk ve sağlıklı bir atmosfer sizi bekliyor olabilir. Bazı finansal yardımlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ay boyunca harcamalarınızı kontrol edebileceksiniz. Acele kararlar alma alışkanlığı olanların, özellikle profesyonel meselelerle ilgili önemli kararlar vermeden önce dikkatli olmaları gerekir. 

Bu ay beraberinde inanılmaz emlak fırsatları getirebilir. Gençler ekstra çaba sarf etmek zorunda kalacaklar, ya da sınavlarında başarısızlıkla yüzleşebilirler. Çalışanlar gerçekten çok emek sarf etmek zorunda kalabilirler. Üstleri ve / veya müşterileri ile ilgilenirken dikkatli olmalıdırlar. Evli çiftler arasında küçük sorunlar yaşanabilir. Evlenmeyi bekleyenlerin hayal kırıklığı yaşaması muhtemeldir. Evli olanlar ay boyunca kendi kararlarından yararlanabilirler, ve hatta bazı önemli davetlere katılabilirler. 

Beklentilerinin aksine, Koçlar bu ay kendilerini şanssız bulabilirler. İstekleri yerine getirilmeyebilir ve / veya gecikebilir. Arkadaş çevrenizden uygun bir cevap alamadığınızı ve arkadaşlarınız tarafından ihmal edildiğini hissedebilirsiniz. Ailedeki küçük kardeşinizden istenen cevabı elde edemeyebilirsiniz. Koçun sağlığı ay boyunca sağlam kalabilir ve kendilerini ekstra fiziksel aktivitelere dahil edebilir. Ayrıca uzun süredir beklemekte olduğunuz hobilerinizi tatmin edici bir şekilde yapmaktan zevk duyabilirsiniz. 

Boğa Burcu Aylık Yorumu 

Aile ortamı Eylül ayında gerçekten sağlıksız olabilir. Bir şeyin eksik olduğunu ve çocuklarınızın davranışlarını farklı bulabileceğini göreceksiniz. Mali yardım beklemeyebilirsiniz, ancak masraflar üzerinde iyi bir kontrol sahibi olmanız mümkün olabilir. Hızlı karar alma alışkanlığına sahip olanlar ödüllendirilebilirler. Bu ay emlak satışları için faydalı olmayabilir. 

Öğrenciler çalışmalara yoğunlaşabilecek ve sınavlarda iyi performans gösterebileceklerdir. Bir öneriyi planlayan veya bekleyenler, olumlu bir cevap alabilirler. Aile üyelerinden herhangi bir sebepten dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evli insanlar ay boyunca kendi kararlarında bazı görüş farklılıkları bulabilirler. Boğa insanları bu ay kendilerini kariyer konusunda şanssız bulabilirler. 

Arkadaş çevrenizdeki şirketin tadını çıkarabilecek ve arkadaşlarınızdan özel bir muamele görebileceksiniz. Ailedeki küçük kardeşleriniz tarafından büyük saygı görebilirsiniz. Boğalar ay boyunca sağlık konusunda ortalamanın biraz altında kalabilirler ve kendilerini Yoga, sabah-akşam yürüyüşü veya spor yapmak gibi fiziksel aktivitelere dahil ederek bilinçli hale gelmek zorunda kalabilirler. Ay içinde yaşanan herhangi bir anormallik durumunda tıbbi yardım almak daha iyi olacaktır. 

İkizler Burcu Aylık Yorumu 

Aile atmosferi İkizler halkı için çok rahatsız olmaya devam edebilir. Evlilikte de mutluluk azalabilir. Boşanma veya ayrılma durumlarında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bir evlenme teklifi yapıyor veya bekliyorsanız da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İkizler insanları, yaşamda beklenen ilerleme ve memnuniyeti alamadıkları için kendilerini şanssız hissedebilirler. Patronlarınızın özellikle dikkatlerini çekebilirsiniz. 

İkizler, sağlıklarına göre huzursuzluk yaşayabilirler. Bir cilt hastalığından muzdarip olabilirler. Yürüyüş ya da yoga gibi fiziksel aktiviteler yaparak sağlığınızın bilincinde olmalısınız. Ailenizin atmosferini sağlıklı ve mutlu kılan, profesyonel kariyerinizden faydalanabilirsiniz. Finansal durumunuz daha da güçlenebilir. Bazı güvenilir kaynaklardan finansal yardım alabilirsiniz. Ay içindeki harcamalar üzerinde büyük kontrol sahibi olacaksınız. İşinizde görevlerinizi başarmak için zor mücadele etmeniz gerekebilir. Seyahatle ilgili işlerde yer alan kişiler daha fazla zorluk çekebilir. 

Annenize daha fazla dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz. Öğrencilerin görevlerini yerine getirmek için daha çok çalışması gerekir. Ayrıca, hastalık veya müttefik faaliyetlerden kaynaklanan boşlukla başa çıkmak için daha fazla saat çalışmaları gerekebilir. Gençler, aşk ortaklarından istenen cevabı alamayabilirler. Ailedeki yaşlılardan yeterince saygı duyamayabilirsiniz. 

Aylık Burç Yorumları | Eylül 2019 tüm burçların yorumları

İşte Eylül 2019 Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu aylık yorumu..

Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Profesyonel kariyerinizde şaşırtıcı performansınız nedeniyle finansal büyüme şansınız var. İşletmenin büyüdüğünü anlayacaksınız. Çalışan iseniz bu durumdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, finansal istikrarınızın tümü daha güçlü ve daha tatmin edici olabilir. Borç için başvuruda bulunursanız, yaptırıma başvurulur. Bununla birlikte, harcamalarınızı en aza indirmeyi hedeflemeniz gerekir. 

Çocuklarla birlikte bir doğada veya uzun bir tatilde kaliteli zaman geçirme planlarınız mümkün olabilir. Olumlu yöndeki çabalarınız size verimli bir sonuçlar verebilir. Kariyerinizde iyi performans gösterebilirsiniz ancak sağlığınıza karşı dikkatli olmanız gerekir, bu da sizi ara vermeye zorlayabilir. Akıllı olmanız, aile sorunlarını evinizde çözmeniz için gerekli olacaktır. Evli insanlar, küçük ama sık karşılaşılan sorunlar nedeniyle hassas olabilirler. İnşaat, maden, arazi veya mekanik ile ilgili işlerde veya işletmelerde yer alan kişiler, ödüllendirici sonuçlar ile karşılaşabilirler. 

Öğrenciler, çalışmaları ve ortak müfredat etkinlikleri konusunda aileleri tarafından mükemmel destek alabilirler. Gençler, okul veya kolejdeki ilerlemeleri dışında, özel ilişkilerinin tadını çıkarabilirler. Dini işlevlerde veya manevi etkinliklerde yer almakla ilgilenebilirsiniz. Soğuk algınlığı, öksürük veya ateş gibi birkaç mevsimsel enfeksiyon dışında, sağlığınızı korumanız muhtemeldir. 

Aslan Burcu Aylık Yorumu 

Mükemmel çıkışını ve davranışlarınız için bir terfi alabilecek kadar şanslı olabilirsiniz, ancak parasal avantajlardan memnun yine kalmayabilirsiniz. İstediğiniz işbirliğini alabilir, arkadaşlarınızdan ve küçük kardeşlerden yardım alabilirsiniz. 

Bununla birlikte, kardeşlerinizle ilgili birkaç fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Akıllıca, geliriniz ve giderleriniz arasında denge kurabilirsiniz. Tasarruflarınızı bu ay arttırabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeniz gerekecek ya da sağlığınızı etkileyecektir. Her ihtimalde normal olabilecek bir baş ağrısı hissedebilirsiniz, ancak bir kafa travmasından kaçınmak için dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca gözlerinize de iyi bakmanızı öneririz. 

Bazı bilinmeyen senaryolara veya faydalı programlara büyük miktarda yatırım yapma riskini almamalısınız. Önemli konuları tartışırken yumuşak konuşma ve özen gösterilmesi önerilir. Mülkünüzü kiralayarak veya satarak faydalanabilirsiniz. Çocuklarınızın akademik performansı sizi tatmin etmeyebilir. Evli insanlar, ailedeki uyumu koruyarak sosyal yeteneklerini kanıtlamak zorunda kalabilirler. İlişkilerde, ayrılıktan dolayı hayal kırıklığına uğranabilir. Dini bir toplantıya katılmak isteyebilirsiniz ve manevi bilgi edinmekten hoşlanabilirsiniz. 

Başak Burcu Aylık Yorumu

Verimliliğinizi etkileyecek işlerden uzak durmanız gerekebilir. Fazla iş yükü nedeniyle belirli günleri kasvetli geçirebilirsiniz. Önemli müşterilerinizi kaybedebilirsiniz. Bir araya gelmeleri için arkadaşlarınızı evine davet edebilirsiniz. Küçük erkek kardeşinizden veya kız kardeşlerinizden iyi bir yanıt alabilir ve saygı duyabilirsiniz. Ailenizin veya kendinizin tedavisi için önemli miktarda harcama yapmanız gerekebilir. Sağlığınızla ilgili dikkatsizliğiniz, tüm rutinizi bozabilir. Herhangi bir fiziksel anormallik yaşarsanız derhal tıbbi yardım almanız önerilir. Hastane faturalarına doğru ciddi ödemeler yapmaya hazır olmanız gerekir. 

Uzun zaman önce planladığınız o yabancı seyahate devam edebilirsiniz. Annenizin sağlığı için endişeli olabilirsiniz. Çocuklar performanslarından memnun olmayabilir. Hamileyseniz dikkatli olmalısınız. İyi bir karı koca olarak müdahaleniz, evlilik hayatıyla ilgili meseleleri ele almak için önemlidir. Evlilik anlaşması için olumlu bir cevap almak için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz, çünkü ertelenmeye devam edecektir. Yabancı bir ülkeye yerleşme konusunda, ya yüksek öğrenim için ya da daha iyi kariyer fırsatları için olumlu bir nihai karar aldığınızda kendinizi şanslı bulabilirsiniz. 

Aylık Burç Yorumları | Eylül 2019 tüm burçların yorumları

İşte Eylül 2019 Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu aylık yorumu..

Terazi Burcu Aylık Yorumu

Bu ay kariyerinizde, bir çalışan ya da iş adamı olarak tatmin edici bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Resmi sorumluluklarınızı yerine getirirken gittikçe daha fazla iş yüküyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Birbiri ardına gelen diğer sağlık sorunları sisteminizi bozabilir ve sizi zayıflatabilir. 

Harcamaları en aza indirme ve ay boyunca bir şeyler biriktirme çabalarınız boşuna gidebilir. Öğrencilerin çoğu, çalışmalarına yoğunlaşmakta zorlanabilir. Sınavlarınızda beklenen sonuçları alamadığınız için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz - ya rekabetçi bir sınav ya da bir dönem sınavı olabilir. Hamilelerin çok dikkatli olmaları gerekir, çünkü düşük yapma olasılığı her zaman vardır. 

Ailenizde sık sık kavgalar yaşanabilir. Yurt dışına çıkma veya uzun bir yolculuğa çıkma planınız ertelenebilir, veya biletinizi iptal etmeniz gerekebilir, bu da size ek masraflar getirebilir. İş transferi alabilirsiniz. İşle ilgili amaçlar için gezme şansınız yüksek. Aşk hayatınız, ikiniz arasında her zamankinden daha fazla yanlış anlamalara şahit olabilir. Bir ayrılık bile yaşanabilir. Hükümet yetkilileri ile çalışırken çok dikkatli olmalısınız, aksi takdirde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

Akrep Burcu Aylık Yorumu

Eylül ayı, iş başvurunuzla ilgili bazı güzel haberler getirebilir. Şu anda çalıştığınız şirketin en iyi performanslarından biri olabilirsiniz. İş adamları işlerini genişletebilir ve daha fazla personel atayabilirler. Arkadaş çevreniz ve küçük kardeşlerinizle samimi ilişkiler kurmakta zorlanabilirsiniz. Çalışma izniyle yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız, dileğiniz yerine gelebilir. 

Herhangi bir sağlık probleminiz olmayabilir, ancak sınırsız saatlerce çalışmak sizi aşırı yorgun yapabilir. Harcamalarınızı kontrol etmek için özel bir beceri kullanmanız gerekecektir. Beklenmedik bir zararla karşı karşıya kalarak, krizleri yönetmede para yatırma işlemlerinizi zorlamanız gerekebilir. Evinizi değiştirirken ya da başka bir yer kiralayarak ya da kendi evinizi yenileyerek evinize çok fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz. 

Eğitiminize devam ederken bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çalışmalarınıza odaklanamazsınız, rekabetçi sınavlardaki performansınız düşük kalabilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Evli olan akrepler eşleriyle uygun şekilde iletişim kurmakta zorlanabilirler. 

Yay Burcu Aylık Yorumu

Bazı mevsimsel sorunlar ya da dışarıdan sağlıksız yiyecek tüketmenin sonucu mide sorunları dışında, sağlığınız ayın çoğunda dirayet gösterebilir. Uzun süredir hasta olduysanız, yakında iyileşebilirsiniz. Para tasarrufu yaparak finansal ilerleme yapacak konumda olabilirsiniz. Ancak harcamalarınız üzerindeki kontrolünü kaybederseniz, işler her zamankinden daha kötü hale gelebilir. İşteki küçük bir hata, aynı görevi ikiden fazla tekrar etmenize neden olabilir. 

Sevdiklerinizle ilişkileriniz gelişebilir. Bir ortaklık işiniz varsa, beklenen büyümeye sahip olamayabilirsiniz. Hem çalışanlar hem de iş adamları bu gelişmelerden memnun kalmayabilirler. Aile hayatında da sorunlar yaşanabilir. Babanız ile olan rahatsız edici ilişkiye sabır gösterebilirsiniz. Durumlar evli çiftler arasında gergin kalabilir. Okula giden öğrenciler çalışmalarında rahat olacaklar, ancak üniversiteliler daha dikkatli olmak zorunda kalabilirler. 

Aşk ilişkiniz sağlıklı ilerleyebilir. Zenginlik ve mülkle ilgili konular kafa karıştırıcı olacaktır, bu da komplikasyonlardan kaçınmak için dikkat gerektirebilir. Yurt dışına gitme veya uzak bir yere gitme çabalarınız gecikebilir veya daha fazla para harcamanızı gerektirebilir. Eşiniz bu ay sizden uzak kalabilir. 

Aylık Burç Yorumları | Eylül 2019 tüm burçların yorumları

İşte Eylül 2019 Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık yorumu..

Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Eylül ayının tamamı çiftler için iyi haberler getirebilir. Eşinizle aranızdaki koşullar çiçek açabilir ve evlilik hayatı sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Ancak aşıklar, partnerlerinden beklenen işbirliğini elde edemeyebilir. Evlenme teklifiniz geri itilebilir. 

Şirketin temsilcisi olarak bir atama yapma hayaliniz gerçekleşmeyebilir. İşletmenizin gelişimi için iş turunuz beklenen yararı sağlamayacaktır. Terfi için seçilebilirsiniz, ancak bu da gecikebilir. Tasarruflarınızdan ya da bankadan ya da akrabalarınızdan borç alarak fazladan para harcamak zorunda kalabilirsiniz. 

Sağlığınız işinizi engellemeye devam edebilir. Sırtınız için tıbbi tedavi almanız gerekebilir. Eğer değilse, o zaman başka bir çözüm bulmanız gerekebilir. Kritik belgeleri imzalarken dikkatli olmayı unutmayın. Giderlerin iyi kontrol edilmesi gerekiyor, aksi takdirde borca girme olasılığınız artabilir. Finansal olarak, acil şartları yerine getirmeye hazır olduğunuzdan emin olun. 

Öğrenciler çalışmalarında zorlanabilirler. Oğlaklar bu ay heyecanlı bir zaman dilimine girebilirler! Polis ya da askeri veya diğer savunma kuvvetlerinde bir iş için seçilebilirsiniz. 

Kova Burcu Aylık Yorumu

Finansal olarak, Eylül ayı harika olabilir. Şaşırtıcı servet yönetimi planları yapabilirsiniz. Paranızı sağlam bir yere bile yatırabilirsiniz. Ödenmemiş borçların tahsil edilmesi çok kolay olacaktır. Eviniz için değerli elektronik eşyalar satın alabilirsiniz. Borsada ya da yatırımda bulunan ve hisse senetlerini olan insanlar muhteşem getiri elde edebilirler. Mülkünüzü daha yüksek bir rantla kiralayarak faydalanabilirsiniz. 

Cilt hastalıkları veya konuşma bozukluğuyla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşlı insanlar açıkça duymakta zorluk çekebilirler. Sağlık sorunlarınız, özellikle sınavlarda, eğitiminizde sorun oluşturabilir. Hastalıktan dolayı hazırlıklı olsanız bile sınava girme konumunda bulunmayabilirsiniz. 

Evli insanlar, aile ortamındaki rahatsızlıklar nedeniyle işlerine dikkat etmeyebilirler. Çocuklar, kardeşler ve anneler arasındaki sorunları çözerken garip bir durumla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızın anneleriyle işbirliği yapmadığını ve önemsiz meseleler için tahribat yarattığını görebilirsiniz. Dini törenlere katılmayı veya uzak yerleri ziyaret etmeyi ertelemeniz gerekebilir. 

Balık Burcu Aylık Yorumu

Kariyerinizin doğru yönde hareket etmediğini hissedebilirsiniz. Aslında, istenmeyen bir transfer şansı yüksektir. İş adamları bile bu gelişmelerden memnun kalmayabilir. Hayallerinizden asla pes vazgeçmemenizi tavsiye ederiz. Sonunda, her şey yoluna girecektir. Finansal pozisyonunuzun herhangi bir dış yardımı olmayabilir. Gelirinizin azaldığını ve giderlerin arttığını görebilirsiniz. Bunların arasında sadece sağlığınız sizi destekleyebilir. 

Bunun dışında ev yenilemek ciddi harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Daha yüksek kira ödemek zorunda kalabilirsiniz. Evlerini kiralamış kişiler birkaç kiracı problemi ile karşı karşıya kalabilirler. Aracınız için daha yüksek bakım maliyeti ödemeniz gerekebilir. 

Çocuklarınızın gelişimi tatmin edici olmayacaktır. Evli insanlar ayrılıklara yol açabilecek birçok aile sorunuyla karşı karşıya kalabilirler. Evlenmek isteyenler ise belli bir süre beklemek zorunda kalabilirler. Eğitim konusunda, arzu edilen bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Ayrıca, başvuru yaptığınız üniversiteye kabul edilebilirsiniz. Dini törenlere katılabilecek veya ikametinizde dini işlevler gerçekleştirebilirsiniz. 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.