AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Avrasya’nın çevre buluşması Mart’ta kapılarını açacak

Avrasya’nın çevre buluşması Mart’ta kapılarını açacak
13 Şubat 2017, 13:22

Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul, bu yıl 13. kez 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak.

İFO Fuarcılık tarafından “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında organize edilen Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2017, 4 gün süreyle BDT Ülkeleri, Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan ziyaretçileri ağırlayacak.

rew-istanbul-2016-gidahattiYurt içi ve yurt dışından toplam 12 bin sektör profesyonelinin ziyaret edeceği fuarda, son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra, sektörün gündeminde yer alan konuların görüşüldüğü konferanslar da yer alacak.

Son teknoloji ürünleri görülebiliyor

Alanında 13 yıldır ticaretin merkezi haline gelen fuar, geri kazanım tesis ve teknolojilerinden, atık suyun geri kazanımına, yenilenebilir enerjiden, atıktan hammadde elde edilmesine kadar sanayinin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojileri yerinde görebilme ve karşılaştırabilme imkanı sunuyor.

atik-geri-donusum-gidahattiKamu ve özel sektörün çevre yatırımı konusundaki karar vericileri yine REW İstanbul’da olacak. Fuar, üretimlerinden ötürü çevre yatırımı yapmakla yükümlü KOBİ’leri, ağır sanayi kuruluşlarını, atıkların yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeleri, Organize Sanayi Bölgesi yönetimlerini, çevre teknolojileri konusunda makine ve ekipman ürüten firmaları ve bu alanda iş kurmayı planlayan yatırımcıları ağırlayacak.

İSG Avrasya Fuarı da eş zamanlı düzenlenecek

REW İstanbul 2017 ziyaretçileri ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği alanına ilişkin en yeni ürün ve hizmetleri de, eş zamanlı düzenlenen İSG Avrasya, 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nda takip edebilecek. Bu sayede ziyaretçiler, bir tarafta geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimine dair son teknoloji ve hizmetleri takip ederken, aynı çatı altında “İş Emniyeti, İş Sağlığı, İş Güvenliği ile Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları da yakından görebilecekler.

rew-istanbul-fuari-gidahattiAlanında uzman konuşmacıların söz alacağı, zengin içerikli konferans programları ile sektör gündemlerini de fuara taşıyacak olan REW İstanbul 2017 hakkında detaylı bilgi için

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.