Gıda Hattı

AUZEF sınav yerleri ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? 2022 AUZEF sınav giriş belgesi

26 Mayıs 2022, 11:08
Paylaş
AUZEF sınav yerleri ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? 2022 AUZEF sınav giriş belgesi
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi akademik takvimine göre, AUZEF 2022 yıl sonu sınavları 4 - 5 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Peki AUZEF sınav yerleri ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? 2022 AUZEF sınav giriş belgesi Detaylar haberimizde..

AUZEF 2022 yıl sonu sınavları 4 - 5 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’nin tüm illeri ve KKTC’de toplamda 96 sınav merkezinde gerçekleşecek olan AUZEF final sınavı tercihinde bulunmayan öğrenciler, söz konusu sınava AUZEF’in uygun gördüğü sınav merkezinde katılacak. Peki AUZEF sınav yerleri ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? 2022 AUZEF sınav giriş belgesi

AUZEF sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak?

  • AUZEF sınav yerleri hakkında henüz üniversiteden bir duyuru yayınlanmadı.  4-5 Haziran'da yapılacak olan sınavın giriş yerlerinin 27 Mayıs'ta ilan edilmesi bekleniyor.
  • AUZEF sınavları üniversitenin takviminde yer alan bilgilere göre 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Açık ve uzaktan eğitim programlarındaki tüm sınavlar Türkiye’nin tüm illeri ve KKTC’de toplamda 96 sınav merkezinde gerçekleştirilmektedir. Sınavlar, cumartesi ve pazar günleri sabah ve öğle olmak üzere toplam 4 oturumda gerçekleştirilir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.