Gıda Hattı

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

30 Mayıs 2022, 12:40
Paylaş
ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavları 28 Mayıs ve 29 Mayıs tarihlerinde yapıldı. ATA AÖF sınav soruları ve cevapları yayımlandı. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde...

ATA AÖF bahar yarıyılı vize sınavları 09-10 Nisan 2022 tarihlerinde yapıldı ve sonuçlar 15 Nisan 2022 Cuma günü açıklandı. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

  • ATA AÖF bahar yarıyılı vize sınavları 09-10 Nisan 2022 tarihlerinde yapıldı ve sonuçlar 15 Nisan 2022 Cuma günü açıklandı. Buna göre sonuçların 3 Haziran’a kadar açıklanması bekleniyor.
  •  ATA AÖF sınav soruları ve cevapları yayımlandı. Kurum tarafından yapılan açıklama şu şekilde:
  •  Değerli öğrencimiz, sınav soruları ve cevapları LMS'ye yüklenmiştir. lms3.ataaof.edu.tr adresinde sol menüde yer alan soru itiraz sayfasından sınav sorularını görebilir ve yine bu sayfadan Çarşamba günü (01 Haziran 2022) saat 17.45'e kadar soru itirazında bulunabilirsiniz. Aynı zamanda AtaMeta uygulamamızın “Sınav İşlemleri” katından da sınav sorularına itiraz edebilirsiniz. Sınav Sorularına İtiraz İşlem Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.