Gıda Hattı

Astroloji | İşte 2022'nin en şanslı burçları! Aşk, para, iş ve dahası!

25 Aralık 2021, 23:38
Paylaş
Astroloji | İşte 2022'nin en şanslı burçları! Aşk, para, iş ve dahası!
Astroloji 'ye ilgi duyan kişiler hemen hemen her gün kendilerinin ve çevresindekilerin burçlarını takip ediyor.

Astroloji 'ye ilgi duyan kişiler hemen hemen her gün kendilerinin ve çevresindekilerin burçlarını takip ediyor. 2021 yılının bitip, 2022'nin başlamasına sayılı günler kala yeni yılın en şanslı burçları belli oldu. İşte kiminin aşk hayatı, kiminin iş, kiminin ise kariyer anlamında oldukça şanslı olduğu 2022'nin en şanslı burçları...

2022’nin en çok merak edilen konularından birisi de burçların kişilerin yaşamına hangi alanlarda şans getireceği oluyor. 2022 senesinde bazı burçlar hayatlarının aşkıyla karşılaşacakken, bazıları ise bol bol para kazanacak. Tüm dünyada astrologların görüşlerine göre 2022 yılının en şanslı burçları hangileri olacak? İşte, tüm merak edilenlerin yanıtları…

Hayatın her alanında şansa kapınızı aralamaya hazır olun Yengeçler! Çünkü senenin sonunda 2022 için sadece "kusursuz bir seneydi" diyeceksiniz! Astrologlar 2021'deki gelgitlerin ve problemlerin 2022 senesinde çözümleneceğini müjdeliyor.

Sahip olduğunuz tüm bağların daha da derinleşerek güçleneceği bu yılda, yaşamınıza yenilikler katmak için de mükemmel bir aura ile kuşanacaksınız. Ortamların yıldızı ve en baş neşe kaynağı sizden başkası değil! İş ortamında da sosyal ortamlarda da bağlarınızı daha da pekiştirerek aidiyet duygunuzu güçlendireceğiniz bir sene sizi bekliyor.

Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun da 2022’de kariyerde yüzü gülecek.

Astroloji

Aslanlar için 2022 yılı bol aksiyonlu geçecek! Bu aksiyonlar elbette hayatınıza güzellikler katacak değerde olacak. Pek çok fırsatın size altın tepside sunulacağı bu senede, iyi olan her şeye ruhunuzu açacak ve şans vereceksiniz. İş fırsatları sayesinde ilerleyen senelerde yapacağınız kariyer sıçramalarının ilk adımlarını 2022 senesinde atabilirsiniz. Gereken emeği ve özveriyi gösterdiğiniz sürece çaldığınız hiçbir kapı yüzünüze kapanmayacak.

Özellikle senenin ilk yarısında aşka dair umutlarınızı da yeşertecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri akışına bıraktığınız sürece aşkta da kariyerde de güzel enerjiler sizi bulacak.

Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burç da 2022’de ilişkilerde ve kariyerde yeni başlangıçlar yapacak.

2022'nin en şanslı burçları arasında Balık öne çıkıyor! Jüpiter 9 Aralık 2021'den 11 Mayıs 2022 tarihine kadar ve ardından 28 Ekim 2022'den 20 Aralık 2022'ye kadar Balık burcunda olacak. Tüm bu evrelere baktığımızda ise senenin büyük çoğunluğunu şansla kuşanarak geçireceğinizi söylemek mümkün. Yükselen burcu Balık olanlar da buna dahil!

İlişkilerde ve kariyerde yeni başlangıçlar Jüpiter kuşağında sizi etkisi altına alabilir. Çok yönlü bir gelişime açık olacaksınız. Almak arzu ettiğiniz eğitimleri alarak kariyerinize destek olacak adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte yanınızda bulunan insanlara yenileri de ilave edilecek. 2022, yeni dostlar edineceğiniz bir yıl olacak. Ayrıca yıl ortasında, aşk gezegeninin geçişi ile aşk eviniz aktive olacak. Bu süreçte flörtöz yanınızı ortaya çıkararak yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Koç burçlarının 2022'de şansı kucakladıkları konu aşk olacak! Uzun seneler süren yalnızlığınızı, ilişkilerde bir türlü dilediğiniz huzuru ve sevgiyi hissedemediğiniz tüm süreci geride bırakmaya hazır mısınız Yeni yıl, daha ilk günlerden vermiş olduğu enerjiyle size romantizm sinyallerini derinden hissettirecek.

2022'de artık ne arzu ettiğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Öyle ki aşk konusunda seçimler yapmak mecburiyetinde dahi kalabileceksiniz. Günün sonunda en mutlu olduğunuz, sevdiğiniz ve sevildiğiniz yerde olmak isteyecek sevinci doruklarda yaşayacaksınız. Elbette bahsettiğimiz bu şans, gelip sizi hayatınızın en kuytu köşelerinde yakalamayacak! Tüm alımlı Koç enerjinizle sosyal ortamlara girdiğiniz, yeni insanlarla tanıştığınız ve eğlenceye sene boyunca kapı araladığınız sürece Eros sizden yana olacak!

Balık'taki Jüpiter etkisi Akrepler için de mutluluk verici enerjiler taşıyacak. Nisan ayının ortalarından itibaren hayatınızda istikrarlı bağlar kurmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Hali hazırda flört ilişkiniz var ise bu aylarda bunu tek eşli bir ilişkiye taşımak isteyebilir, belki de daha fotoğrafı bağlarla ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

İlişkilerinizde yaşamakta olduğunuz bu huzurlu gelişmeler sizi tüm hayatınızda etkileyecek. Size güven duyan, inanan ve destek veren bir partnerin varlığıyla daha da güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Mayıs ayından sonra ise maddiyat ile alakalı yeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Bu, bir yerlerden beklediğiniz bir paraya kavuşmak da, koşulları daha iyi bir başka işe başlamak da, sektörünüzü değiştirmek de olabilir. Her ne olursa olsun, ipler kesinlikle sizin elinizde olacak.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.