AramaArama
Gıda Hattı

Aslan Burcu Aslan Burcu Yıllık Yorumu

15 Eylül 2021, 18:56
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 2021 yılı için Aslan Burcu Yıllık Yorumu sizlerle. İşte Aslan Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Gezegenler yolunuzu sonsuza dek değiştirirken, hayatınızda çok önemli bir yıla hazırlanın Aslan'lar. 2020 birçok toplu zorluk ortaya çıkarırken, küresel evrimimizin bir sonraki aşamasının önümüzdeki yıl içinde gerçekleşeceğini göreceğiz. Tüm Aslanların 2021 boyunca hem aşkta hem de kariyerde kutlama yapmak için bolca nedeni olacak. Önümüzdeki yıl için yıldızların tahminlerine göz atın!

2020'nin sonunda, iki güçlü gezegen sizden gökyüzüne doğru hareket etti ve ağırlıklı olarak tüm 2021 boyunca orada kalacak. Hayat derslerini yöneten ve sizi her zaman daha güçlü olmaya zorlayan görev yöneticisi gezegen Satürn, doğrudan gökyüzünün karşısında duracak. 2023'e kadar. Bu Satürn karşıtlığı, herhangi bir kişinin hayatında önemli bir dönüm noktasını temsil eder.

Bir yandan, Satürn yolunuzda bir engel olarak duracağından ötürü, birçok Aslan'ın şu anda kişisel hedeflerini ve planlarını takip etmekte zorlanacağına işaret edebilir. Bu muhalefet, genellikle, otorite figürleri, patronlar veya ortaklar olarak, arzu ettiğiniz her şeyin sizinle anlaşmazlığa düştüğü ve sık sık ve uygunsuz bir şekilde çatışacağı bir zaman olarak tezahür eder.

Aslanlar, 2021'e ne istedikleri ve nasıl elde etmek istedikleri konusunda daha net olmaları gereken bir zaman olarak bakacaklar. Kişisel gelişimi ve mutluluğu teşvik eden bu güzel kozmik hizalanmalarla, aynı zamanda tezahür edeceği kesin olan engellerle yüzleşirken nimetleri yumuşatmanız gerekecek.

Bunun nedeni, Evrenin tüm Aslanların büyümesine ve her zamankinden daha güçlü olmasına yardımcı olmak istemesidir. Bu yıl, azim hakkında bir yaşam bölümü başlıyor - karmanın ateşte dövülmüş çelik olduğunuzu kanıtladığı bir bölüm. Odaklanma ve cesaret şimdi gerekli olacak. Zorluklar sizi yeniden yönlendirecek ve kaybolan herhangi bir ilişki, sizi gerçekte ne tür sendikaların sizi tatmin ettiğini ve hangi türlerin sizi geride tuttuğunu anlamaya zorlayacaktır.

2021 hakkında söyleyebileceğiniz tek şey, rahat veya dinlendirici bir yıl olmayacağıdır. Bunun yerine, sonunda görkemli, altın bir kupa olan bir engelli parkur gibi hissettireceğidir. Kendinizi ruh eşleri ve diğer mükemmel ortaklarla çevrelerken, ilerlemek için stratejik olarak çalışmalısınız. Bazen yalnız hissetseniz bile, kesinlikle değilsiniz. Sadece arkanızı kollayan insanlara nasıl güveneceğinizi öğrenin.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.