Gıda Hattı

Aslan Burcu Aslan Burcu Haftalık Yorumu | 6 - 12 Aralık

Son Güncelleme: 6 Aralık 2021 06:35
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 6 - 12 Aralık Aslan Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Aslan Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta boyunca durumları adil bir şekilde ele alabilirsiniz. Ancak, şansın destekleyici olmadığını düşündüğünüz zamanlar olabilir. İşinizde ilerlediğinizde vakit konu hakkında idrakiniz artacaktır.

Aşk hayatı, arkadaşlıklar ve ilişkiler değerlidir, ancak zamanınız ve enerjiniz de değerlidir ve kariyerinize harcanır. Aslan burcu çalışanlar işlerini zamanında bitirmekte zorlanabilirler. Yaratıcı bir projeye başlamak için bu aşamayı kullanmalısınız. Zıt güçler bu hafta size şüphe getirebilir.

Mali konular olumlu kalmaya devam edebilir. Parasal kazançlarınızda bir iyileşme görebilirsiniz. Partnerinizle sorunlar yaşamanız ve ailenizde bir uyumsuzluk yaşama ihtimaliniz var.

Aslan burcu öğrenciler huzursuz olabilir veya çalışmalara odaklanamayabilir. Bu, bu hafta boyunca öğrenmelerini engelleyebilir. Sağlık cephesinde birkaç sorununuz olabilir. Canlılığınız bu dönemde artabilir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.