Gıda Hattı

Aslan Burcu Aslan Burcu Haftalık Yorumu | 28 Şubat - 6 Mart

Son Güncelleme: 1 Mart 2022 06:22
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 28 Şubat - 6 Mart Aslan Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Aslan Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bireylerin bu hafta sağlıklarına dikkat etmeleri tavsiye edilir. Yoğun bir hafta geçirmeniz muhtemel. Bu hafta yeni arkadaşlar edinebilirsin. Aslan’lara bu hafta yiyecek ya da içecek konusunda aşırı hoşgörülü davranmamaları tavsiye edilir.

Aşırıya kaçma eğilimi hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, sağlığınıza zarar verebileceğinden ötürü önlem alabilirsiniz. Hoşgörünüze teslim olursanız, belirli fiziksel rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınız etrafınızda rahatsız olabilir. Bu hafta düzgün ve alçakgönüllü bir tutum sergilemeniz önerilir.

Aslan’ların işlerinde oldukça meşgul olmaları bekleniyor. İşiniz biraz zorlu olabilir. Bu, zamanınızın büyük bir bölümünü alabilir. Ancak, sağlığınız ve iyiliğiniz için biraz zaman ayırmanız önerilir.

Ayrıca, iş profesyonelleri, onları evden uzak tutabilecek belirli iş sorumlulukları alabilir. Bu nedenle, önce öncelikli işlere dikkat etmeniz önerilir. Yakınlardaki güzel bir destinasyona kısa bir gezi yapmaya karar verebilirsiniz. İlişkinizde bazı sıkıcı anlardan geçiyor olabilirsiniz. Biraz soluklanma, romantik ilişkiniz için bir güçlendirici olarak işe yarayabilir.

Partnerinizle daha derinden bağlantı kurmak için iyi bir zaman. Bu hafta oldukça bağımsız ve özgürce davranma dürtüsüne sahip olabilirsiniz. Bu, yakınlarınız tarafından kibir olarak algılanabilir. Biraz soluklanma, romantik ilişkiniz için bir güçlendirici olarak işe yarayabilir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.