Gıda Hattı

Aslan Burcu Aslan Burcu Özellikleri : Aslan Burcu Erkeği - Kadını 2021

Son Güncelleme: 3 Ağustos 2021 11:41
Paylaş
Aslan Burcu özellikleri nedir? Aslan burcu kadını özellikleri, Aslan burcu erkeği özellikleri neler? Yükselen Burç Aslan, Aslan  Burç uyumu, aşk, sağlık ve para konularında tüm detaylar.

Aslan Burcu özellikleri nedir? Aslan burcu kadını özellikleri, Aslan burcu erkeği özellikleri neler? Yükselen Burç Aslan, Aslan  Burç uyumu, aşk, sağlık ve para konularında tüm detaylar.

Kim bir aslanın vahşi doğasından şüphe edebilir ki? İşte Aslan Burcu 2021.. Aslan Burcu kadını ve erkeğinin özellikleri, Aslan Burcu burç uyumu.. 

Astrolojide en üstün güç temsilcisi olara betimlenen Aslan Burcu özellikleri neler? Aslan Burcu kadını özellikleri, Aslan Burcu erkeği özellikleri? Aslan uyumu nedir? Yükselen Burç Aslan özellikleri neler? Diğer Burçlar ve tarihleri 2019 : Hangi burç hangi tarih aralığında?

Marcus Manilius'un astrolojinin esaslarını kaleme aldığı beş ciltlik Astronomica adlı eserde Aslan burcunun özellikleri şu şekilde yer almaktadır;

"Kim bir Aslan'ın vahşi doğasından şüphe edebilir ki? Onlar her gün yeni bir kavgaya atılarak ganimetlerini elde ederler. Taşrada yaşayan Aslan burcu mensupları evlerini dekore ederken avladıkları hayvanların postlarını kullanmayı severler. Böylece bulundukları ortama, yolu vahşetten geçen bir barış getirdiklerini düşünürler. Yalnız doğanın kucağında değil şehirlerin göbeğinde de lüks için yaşamayı hak ettiklerini düşünür ve bu yolda acımasız bir mücadele vermekten çekinmezler. Öldürmek onlar için emellerine ulaşma noktasında sıradan bir eylemdir. Çabuk öfkelenir, çabuk sakinleşirler. Dolambaçlı yollara girmekten uzak, dosdoğru çalışan bir zekaya sahiptirler. Bu burçta doğanlar genellikle kasap ya da avcı olurlar."

Aslan Burcu Özellikleri
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu özellikleri

 • Yıldızı: Güneş- En üstün güç temsilcisi
 • Grubu: Ateş. Pozitif
 • Üstün Yeteneği: Plan kurma
 • Özelliği: Cömertlik
 • Emeli: Yükseğe ulaşmak
 • Amacı: Çok şeye kavuşmak.
 • Yenmesi gereken huyu: Kendini beğenmek
 • Uğurlu günü: Pazar
 • Uğurlu sayı: 1,4, 34, 653, 6743
 • Uğurlu taşı: Sarı safir, sarı pırlanta.
 • Uğurlu renkleri: Koyu sarı, allın şansı, turuncu, kehribar.
 • Uğurlu çiçekleri: Kırmızı gül, san krizantem ve orkide.
 • Uğurlu kokuları: Misk, portakal çiçeği ve gül.
 • Uğurlu Müziği: Neşeli ve oynak parçalar.
 • Uygun olan eş: Koç, Yay.

Aslan Burcunun muhtemel sağlık sorunları nelerdir?

Aslan burcu mensubu iseniz kalp ve kan dolaşımı hastalıklarına yatkınlığınız olabilir.

Yemeği zevk için yiyen aslan burcu insanları için dünya mutfakları bir çok nimet sunar. Vücutlarına oldukça dikkat eden aslanlar, diyet yapmakta da oldukça başarılılardır. Kan dolaşımının düzenli olması için protein tüketimi onlar için önemlidir. Ayrıca kereviz, elma, incir, şeftali gibi besinler onlar için ideal besinlerdir. Porsiyon bakımından diyet olayı ele alındığında %50 oranında azaltmakta fayda var.

Aslan Burcunun başarılı olacağınız meslekler

Askerlik, doktorluk, kimyacı, dişçi, güzellik uzmanı, demir-çelik alanları, hava, kara ve denizle ilgili işler.

Aslan Burcu özellikleri 2021

Asil bir yanı, idareci, yönetici yetenekleri vardır. Bu yeteneklerini  iyi kullanırsa ticaret veya toplum hayatında başarılı olurlar. 

Önemsiz ve küçük şeylere alınırlar. İstekli, azimli, üretici, yorgunluk nedir bilmezler, ama adi işlerden de nefret ederler. Hastalıklan organiktir; bayılma, görme bozuklukları gibi durumlan ciddiye almalan gerekir.

Zekaları parlaktır; aynı zamanda çok cömerttirler. Aslan Burcu her zaman için hakim güç olmaya çalışmamalıdırlar. Bu burçta doğanlann hoş olmayan tarafları gösterişi sevmeleridir.

Kızdıkları veya kızdıkları zaman, buna açık açık karşılık verirler. Kıskançlığı, arkadaşları veya hayranları vasıtasıyla davet ederler. Tez canlıdırlar.

Aslan Burcu Erkeği özellikleri

Aslan burcu erkeği, kendinden emin, sosyal kadınlardan hoşlanır. Bir Aslanla yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. Aslan burcu olan erkekler, aslan burcu kadınlara göre biraz daha sakindir.

Aslan erkekleri oldukça ılımlı bir yapıya sahiptir. Çevresindeki insanlara karşı samimi ve anlayışlı bir tavır sergiler. Çevre edinmeyi severler. İncitmek onlara göre değilse de sinirlendiklerinde gözleri hiçbir şey görmez.

Aslan erkekleri, etrafa sevinç ve neşe saçmalarıyla da bilinirler. Sevilen ve aranılan tiplerdendir. Bulunduğu ortamlarda çözümleme yetenekleri ve pratik zekasıyla ön plana çıkarlar. Aslan burcu gururludur. Çabuk incinir.

Aslan Burcu kadını özellikleri

Aslan burcu kadını bir erkekten öncelikle saygı bekler. Kendileri bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder ve bunun aksine iltifatlara ise bayılırlar. Hele ki bu iltifatlar özellikle başkalarının yanında olursa!

Kendine güveni yerinde, gururlu, çekici ve tutkuludurlar. Akıllı ve mükemmeliyetçi bilinirler. En iyi olmak için savaş verirler. Azim ve hırsla donatılmış olan aslan kadınları, oldukça zor bir burçtur.

Yanına kolay kolay yaklaşılamaz. Bu nedenle insanların uzak durmak isteyeceği bir tiptir. Aslan burcu kadınları kendilerini tamamen kibirli bir duvar altında tutar.

Ne istediğinin farkında olan aslan kadınları, istediğine ulaşmak için yolundaki bütün engelleri yok edebilir. Aslan burcu için fiziksel görünüm çok önemlidir. Muhattabının tipi, bakımı, giyimi aslan kadınlarını rahatsız edebilir. Gösterişçi olan aslanlar, karşılarına çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışırlar. Gece hayatı ve eğlence için yaratılmışlardır.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu insanı ufak komplimanları, beğenilmeyi ve takdir edilmeyi sever. Bir Aslan'ı kazanmak için en uygun yöntem üstün taraflarını  O'na sürekli anlatmaktır.

Aslan Burcu Cinsellik

Kendilerine çok fazla güvenen aslan burçu insanları kendi değerinden ve kendi güzelliğinden o denli emin kimselerdir ki, alelade bir kişi olmakla yetinemezler.

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu insanı ortaklıklarında hiçbir zaman ikinci planda kalmaz. Ortağıyla birlikte tüm gücüyle çalışarak ortaklığının ve işlerinin yolunda gitmesi için elinden geleni yapar.

Aslan Burcu Sağlık

Aslan burcu vücutta kalp, omurga ve sırtı yönetir. Aslan burcu insanı heyecanı ve dolu dolu yaşamayı sever. İlerleyen yaşlarda dingin bir yaşama dönmezse kalp yetmezliği gibi hastalıklara yakalanabilir.

Yükselen Burç Aslan

Yükselen burcu aslan olmak beraberinde en başta kendine güveni getirir. Aslanlar kendilerini beğendikleri gibi başka insanların da onları beğendiklerinden emindirler. Kendine güven en iddialı oldukları konudur. İnsanlar onları süzüyorsa "ne kadar güzelim" diye düşünürler.

Yükselen aslanlar ilgi merkezi olmaktan hoşlanırlar. Beğenilmek,ilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyaçlarıdır, adeta onla beslenirler.

Bunun tersi durumda neşeleri kaçar ve küsebilirler. Bu durumda yanlarından uzaklaşmak en doğrusu olur. Güçlü ve iş bilir tavırları onlara her zaman yardımcı olmuştur. Herşeyde inandırıcı olmayı iyi becerirler. Konuşurken karşılarındaki insanlara güven verirler. İstedikleri kılığa bürünebilme yeteneğine sahiptirler. Rol kesmeyi severler. Krallıklarını bir başkasına kaptırmaktan hoşlanmazlar ve bunun için sürekli savaş halindedirler.

Zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak yükselen aslan için çok önemlidir. Yaratıcı yönleri, sanata ilgileri vardır. İlgi duydukları alanlarda mutlaka başarıyı yakalarlar. Başkalarını taklit etmezler, kendilerine has ve farklı yönleri vardır. Onlardan iyi yönetici olur. İşleri planlamada, başka insanları yönetebilmekte üstlerine yoktur.

Yumuşak huylu ve başkalarını kıskandırabilecek derecede sevecenlikleri vardır. Yükseleni aslan olan birine herhangi bir konuda hayır diyebilecek insan sayısı çok azdır. Planladıkları hiçbir işi yarıda bırakmaz mutlaka tamamlarlar. Atak ve girişken yönleriyle her türlü zor koşulda çalışabilirler. Diğer insanların onun yüksek temposuna ayak uydurması bazen zor olabilir.

Mert, açık sözlü ve kendine güvenen tavrı işleri sonuca ulaştırmasındaki en önemli faktördür. Kendilerine olan güvenleri başka insanlarında onlara güven duymalarını sağlar. İnsanları kesinlikle yarı yolda bırakmazlar ve bu nedenle dostlukları hep sağlam olmuştur. Yapılan iyilikleri unutmaz ve karşılığını vermek için de fırsatını kollarlar. Gururlu bir kişiliğe sahip olan aslan yükselenleri yaptıklarının beğenilmemesinden hoşlanmaz. Küçük görülmeye ve tenkit edilmeye tahammülü yoktur. Kolay öfkelenmedikleri gibi öfkeleri de dehşet dercesinde korkunçtur, ancak uysallıkla sakinleştirilebilirler.

Hayat enerjileri ve yaşama sevinçleriyle hayatı dolu dolu yaşamak isterler. Paraları olduğunda eğlence oyunlarına ve kumara meyilleri ortaya çıkabilir. Zodyak'ın en cömert insanları yükselen aslanlar arasından çıkar. Ayrıca, doğayı,güzel olan şeyleri, konfor ve lüksü de çok severler.

Yükselen Aslan burcu kişiye vasat bir boy, geniş bir göğüs, temiz bir görünüm verir. Gençlikte çok hareketli bir bedenleri olur. Yıllar geçtikçe daha ağır davranmaya başlarlar. Saçları açık renkli ve seyrektir. Gözler mavi veya uçuk gri olabilir. Yüzleri yuvarlakça, eller ve ayaklar bedene oranla daha küçüktür.

Aslan Burcu Özellikleri
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri – Aslan Burcu Kadını – Burç Uyumu

Burç yorumları ve Aslan Burcu kadını özellikleri Aslan burcu kadını ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Aslan Burcu kadının tüm burçlarla burç uyumu.

Aslan burcu kadını ve Koç burcu erkeği

Başlangıçta ateş vardır. Koç erkeğinin dizginlenemeyen ihtirası, Aslan kadınına çarpıp sert ve açık stiliyle onu keşfeder. İşte o zaman aslan kadını, bu erkek tarafından sürüklenir. Ve onu duygusal olarak takip etmek için naz yapmaz. Ama her aşk sarhoşluğunu, bir ayılma takip eder. Hemen, başarılan şeyin gerçekte ne olduğunu gösterir.

Birbirine bu kadar uyan iki kişilik için hemen şu soru sorulabilir: Son sözü kim, söyleyecek? Eğer birbirlerini gerçekten seviyorlarsa, bu sorun dinamik bir değişim oyunuyla çözülecektir.

En büyük sorun, Koç erkeğinin sebatsızlığı olabilir. Aslan kadını onu durgunlaştırmayı başarırsa, bu çok mutlu bir ilişki olabilir. Eğer Koç erkeği, Aslan kadınına gerçekten çok şey ifade ediyorsa, ondan her şeyi bekleyebilir. Kadın, ona hoş bir yuva sunacak, güzellik ve lüks dolu bir atmosfer yaratacaktır. Yine de eşine hükmetmeyi deneyecektir, aşkta da sekste de.

Aslan burcu kadını ve Boğa burcu erkeği

Aslan kadınının coşkusu, Boğa erkeğinin sakin ve bilinçli stili ile ilginç bir kontrast yaratır. O, alışkanlıkların adamıdır. Denenmiş şeylere güvenir ve değişimlere karşı şüphecidir. Aslan kadınına soğukkanlılık ve güven sunar. Kadınsa onun mizah anlayışını sever ve onu ilginç bir tartışma arkadaşı olarak görür.

Kadının marjinal mobilyalar ve sanat tercihlerini paylaşırken aynı zaman da mutfakta kumandayı eline alan erkeklerdendir. Aslan kadınına, işindeki başarısı için takdir ve övgülerini ifade eder. Taraflar ne istediklerini biliyorlarsa, bu mutlu bir ilişki olabilir.

Aslan burcu kadını ve İkizler burcu erkeği

Aslan kadınının, İkizler erkeğinde sevdiği özellikler; canlılığı, şefkati, uyanıklığı, hoşgörüsü ve pervasızlığıdır. O, Aslan kadınına samimiyetle hayran olacak ve onu takdir edecektir. Acaba Aslan kadını, onun kendisine yakıştırdığı anne rolünü oynamak ister mi?

İkizler erkeği, kendisine "dur" diyecek, abartılı davranışlardan koruyacak ve onu devamlı dizginleyecek birine ihtiyaç duyar.

Ama hiçbir zaman; kendisine talimat verilmesine ya da hükmedilmesine tahammül edemez. Her şeye rağmen o, hayatınızın erkeği olmak zorundaysa, beraber çok eğleneceksiniz. Çünkü atılganlık ve eğlenceye düşkünlükte İkizler erkeği, Aslan kadınından aşağı kalmaz.

Aslan burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği

Yengeç erkeğinin kendinden emin davranışları ve araştırıcı tarzının arkasında hassas ve güvensiz bir ruh yatar. Aslan kadınının güvenini kazanıp, onu açması uzun sürecektir. Aslan kadını onun kalbini fethetmeyi başarırsa, Yengeç erkeği ona karşı içten ve sadık davranacaktır. Yengeç erkeği kendisine yanaşıp, tüm ruhsal sıkıntılarını giderecek, bir eş arar. Aslan kadını, onu kendini bulması için yönlendirebilir.

Erkek daima ona minnettar kalacak ve onun iyi olması için düşünülebilecek her şeyi yapacaktır. Çılgınlık Yengeç erkeğine göre değildir ve kadınının çılgın eğlencelere düşkünlüğünü nadiren paylaşır. Genel pasifliği bazı çatışmalara yol açabilir.

Aslan burcu kadını ve Aslan burcu erkeği

Aynı renkteki iki ışık üst üste geldiğinde, mutlaka şiddetle parlamaya devam etmeleri gerekmez. Tersine bu birbirlerini zayıflatmaları ve hatta tümüyle söndürmelerine yol açabilir. Bu kadar birbirine benzeyen iki karakter beraberken, sahip olduklarını korumak için tutkulu bir savaş yaşabilirler.

Aşkın kendilerine göre olmadığını anlayana kadar birçok yara alabilirler. Erkeğin cazibesi kadını büyüleyecek, açıklığı, cesaret ve iyimserliği onu gerçekten etkileyecektir. Ama bunun olmasına izin vermemelidir. Bu onun için tehlikeli bir meydan okuma olur. Arkadaş olarak her konuda iyi anlaşacaklardır. Sahip oldukları ortak noktalar, zengin ve verimli bir ilişkiye yol açabilir.

Aslan burcu kadını ve Başak burcu erkeği

Başak erkeğinin aşırı titizliği, Aslan kadınının sinirine dokunacaktır. O, her şeyde çok dar görüşlü ve şekilci olabilir, rahatını her şeyden çok sever, hiçbir şey onu acele ettiremez. Sizin aşırılıklarınız ve onun materyalist soğukkanlılığı açık bir tezat yaratır. Aslan kadını için bu adamı, coşkulu hayat sevgisiyle beraberinde sürüklemek ve kalbinde yanan ateşi ona sıçratmak hiç kolay olmayacaktır. Bunu başarırsa, kendisi için sadık, sevgi dolu, itinalı bir eş beklememelidir.

Elbette ki ikisinin de aynı zevk ve dünyaya bakış açısına sahip olması, tercih edilir bir şeydir. Çünkü Başak erkeği düşünce ve fikirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Aslan kadını delilleriyle ona karşı geldiğinde, sadece inatçılık yapar. Günlük hayatın en önemli konularında karşılıklı bir kabullenme oluşursa, bu ilişki çok mutlu olabilir.

Aslan kadını onun gururunu okşayacak ve en iyiyi yapması için gerekli etkileri yaratacak doğru kadın olabilir. Para meselelerinde kendini becerikli görür. Onun yanında neredeyse sorun yaşamayacaksınız, çılgınlığınıza çok az anlayış gösterecektir.

Aslan burcu kadını ve Terazi burcu erkeği

Terazi erkeği, Aslan kadınını eğlendirmeyi bilir. Aslan kadını onun uyanıklığına ve hızlı algılama yeteneğine hayran kalır. Ataklık ve yaşam sevgisini paylaşır. İtinalı olmasını takdir eder ve onun kendisi için duyduğu gözlenemeyen hayranlıktan yararlanır. İnce ruhluluğu, hatta dert ortaklığı, başkalarına verdiği sözler, sizin iyilik ve hoşgörünüze denk düşer.

Aslan kadını onda akıllı ve açık sözlü bir sohbet arkadaşı bulur ve onunla, hiçbir zaman sert bir yüzleşmeye yol açmayacak canlı tartışmalar yürütebilir.

O, daima rıza göstermenin ve uyuşmanın yanındadır. Bu nedenle, Aslan kadını onun ne düşündüğünü asla tam olarak bilemez. Hiçbir zaman tam olarak anlaşılmasına izin vermez. Terazi erkeği onun için daima biraz hesaplanamaz kalacaktır ve belki de bu adamda hayran olduğu şey budur. Ondan asla tümüyle emin olamayacaktır. Bu, ilişkinin hiçbir zaman sıkıcı olmayacağının garantisidir.

Aslan burcu kadını ve Akrep burcu erkeği

Akrep erkeğinin sihirli çekim gücü Aslan kadınının yanında azalmaz. Aksine kıvılcımlar saçarak Aslan kadınını kolayca tutuşturabilir. Aslan kadınındaki duygusallık ve ateşli mizaç, böyle tutku dolu bir adama rastlarsa, karşı koyamayarak ona sürüklenecektir. Onu, hazzın sınırlarına taşıyarak orada tutacaktır.

Yine de bu ilişkinin büyük bir tahrip gücü vardır. Eğer Aslan kadını, daima meydan okumak isteyen kadınlardansa, aradığı yeri bulmuş demektir. Aslan kadını onu baskı altına almaya ya da hükmetmeye kalkışmamalıdır, çünkü çok sert tepki gösterebilir.

Unutulmamalıdır ki Akrepler zehirlidir ve zehirlerini kullanmakta tereddüt etmezler. Akrep erkeği özgür bir ortama ihtiyaç duyar. Aslan kadını bunu sağlayabilirse, mutlu bir ilişki için, şans var demektir.

Aslan burcu kadını ve Yay burcu erkeği

Yay erkeği gerçekten engel tanımaz. Daima macera ve meydan okuma arayışındadır. Gittiği her yerde gözü pek girişimlerde bulunabilir. Cesaret ve atılganlığı Aslan kadınının hoşuna gider. Bunun yanı sıra, sorumsuzluk ve duyarsızlığın da söz konusu olduğunu görecektir. İkisi de aynı mizaca sahiptir, çoğu konuda aynı düşünceyi paylaşır ve çok iyi anlaşırlar. İkisi de çok heyecanlı olduğundan, bazen tabakları kırabilirler. Kinci değillerdir.

Yay erkeği, açık fikirli, yaşamdan zevk alan, Aslan kadınının beraber çok iyi eğlenebileceği bir tiptir.

Ancak dışa dönüklüğü, arkasında güvensizlik ve kendinden emin olmama duygusunu gizleyen bir aldatmaca olabilir. Çok yüce gönüllüdür ve Aslan kadınının çılgınlığa olan eğilimini paylaşır.

Ama dikkat! Ciddi finansal zorluklara düşebilir. Aslan kadına bu konuda sınırlara dikkat etmelidir. Çocukları olduğunda, sorumluluk sahibi ve ayakları yere basan birine dönüşür.

Aslan burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği

Oğlak erkeği kendini isteyerek yalnız biri olarak gösterir. Aslan kadınının isteğine, tanıdık bir üslupla şöyle cevap verecektir: "Ben kendime yeterim.".

Gerçekte ise sevgiye ihtiyaç duyan biridir. Kendini koruma duvarlarının arkasına saklayarak, hassas ruhunu yaralanmaktan korur. Aslan kadınının ona güvenmeden önce duyarlılığa ve sabra çok ihtiyacı olacaktır. Emeğine değip değmediğini sorgulayabilir.  Çünkü Oğlak erkeği, romantizmden uzak, soğuk ve materyalist biridir. İltifattan anlamaz.

Ayrıca çok sosyal bir insan değildir. Daha çok kendi dört duvarı arasında, bir kayıkta ya da ıssız bir adada olmayı tercih eder. Her şeye rağmen onu sevmek zorundaysanız, duygularını göstermesini ve duygusallığın, güçsüzlüğün bir işareti olmadığını anlamasını sağlamalısınız.

Aslan burcu kadını ve Kova burcu erkeği

Kova erkeği, Aslan kadınına olan aşkını keşfedince, tüm gücüyle kendisinin olması için çabalar. Binlerce defa mükemmel bir kadın olduğunu söyleyerek aşkını ilan eder. Kovanın sevgi konusundaki ısrarı ve sabrı, Aslan kadınını etkiler. Erkeğinin ona duyduğu hayranlık kadının elini kolunu bağlamaz. Ama Kova erkeği için doğru kadın olduğu gerçektir. Çünkü, öyle ya da böyle kendine küçük destekler verecek birine ihtiyacı vardır.

Bu sayede yeteneğini görür ve bunlardan yararlanmayı öğrenir. Kova erkeği idealisttir, belirgin bir duyarlılığı vardır, bu nedenle birbirlerini tamamlayacaklardır. Aslan kadını, onu ütopyalar âleminden alarak, gerçekler dünyasına indirecek kişi olacaktır. Birbirlerinden her durumca çok şey öğrenebilirler. Ortak ve farklı noktaları onları dengede tutar. Ama bunun ilişkileri için yeterli olup olmadığı tartışma götürebilir.

Aslan kadını ve Kova erkeği arasındaki cinsel ilişki çok heyecanlı ama kısa sürelidir. Çünkü Kova erkeği, Aslan kadınına, gerekli olan cinsel onayı veremez. Bu durum Aslan kadının üstünlük inancını sarsar

Aslan burcu kadını ve Balık burcu erkeği

Balık erkeği, çelişki ve aykırılıkların adamıdır. Bir an saf bir hayalci olur. Bir başka an açık, keskin ve tereddütsüz hareketleriyle çevresini şaşırtır. Hoşgörüsü, Aslan kadınına kolaylık sağlar. Balık zor durumlarla diğer burçlara nazaran, çok daha kolay başa çıkabilir. Kendisine yapılan haksızlıklara karşı kin beslemez. Aslan kadını yine de kaçamaklara dikkat etmelidir.

Balık erkeği, bir kadın ve evlilik için karar verdiyse, aile anlayışını geliştirecektir. Aslan kadının sosyalliğinden çok etkilenir. Hoş insanlarla, severek partilere ya da sosyal faaliyetlere katılır. Ama sizinle romantik bir ortamda şömine başında yalnız bir akşam geçirmeyi de sever.

Aslan Burcu Özellikleri – Aslan Burcu Erkeği – Burç Uyumu

Burç yorumları ve Aslan Burcu erkeği özellikleri Aslan burcu erkeği ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Aslan Burcu erkeğinin burçlarla burç uyumu.

Aslan burcu erkeği ve Koç burcu kadını

Aslan burcu erkeği, Koç burcu kadınına beğendiğinde, insiyatifi kadına bırakarak, flörte başlarsa  iyi olur. Bu, kadının kolay bir av olduğunu düşünmesini engelleyecektir. Çünkü o, kendine güveni olan bir kadındır. Hayattan ne beklediği hakkında açık hükümlere sahiptir ve buna ulaşmak için gerekli güç ve yeteneğe sahiptir. Aslan erkeğine daima meydan okur, ama onu bir denemeye tabi tutmak en son düşüneceği yoldur.

Nemli konularda onu düzene sokmak, Koç kadını için sorun değildir. Bu ona daima emir verebileceği anlamına gelmez. Aslan erkeğini, sunduklarınızın tadına vardırmadan önce, baştan çıkarma yöntemlerinin tümüne ihtiyaç duyacaksınız. Koç kadını romantik ilişkileri sever. Aslan burcu erkeği ve Koç kadını birbirlerini iş konularında da belirgin şekilde tamamlarlar ve birlikte ilerleyebilirler.

İşaretler bu ilişkinin çok mutlu olacağı yönündedir. Aslanın içtenliği kadının hoşuna gider, neyle uğraştığını bilir ve tam anlamıyla ona güvenir. Aslan erkeği, Koç kadınını hiçbir koşulda kıskandırmamalıdır, bu öldürücü sonuçlara yol açabilir.

Aslan burcu erkeği ve Boğa burcu kadını

Boğa burcu kadını, başlangıçta Aslan burcu erkeğine biraz kapalı gelebilir. Ama duyguları ve Aslanın kendisine karşı olan zaafları nedeniyle kalbine giden yolu bulmayı kolayca başarır. Aslanın anlayışsızlığı Boğa kadınını düşündürür ve anlama yeteneğinin az olduğu hissine kapılır. Boğa kadını çok kurnazdır ve güçlü sezgileri vardır.

Çok şehvetli bir kadındır ve kendisini Aslanın ihtirası tarafından sürüklenmeye bırakır. Bu noktada çok iyi uyum sağlarlar. Boğa kadını onun kendisi için doğru kişi olduğundan eminse, erkek ondan her türlü fedakârlığı bekleyebilir. Boğa kadını kısa yatak hikâyelerini ve yüzeysel maceraları sevmez. Ondan çok eminse, dış görünüşünü ihmal edip kendini bırakması mümkün dür. Burada erkek güçlü bir ters etki yaratmalıdır.

Aslan burcu erkeğinin tersine, Boğa kadını yere çok sağlam basar. Çok gerçekçidir, hatta erkeğin zevkine göre belki fazla soğuk ve nesneldir. Erkeğin parlayarak daima merkezde durmasını kabullenmeyebilir. Aslan burcu erkeğinin başına buyrukluğu ve Boğa kadınının kendini arayışı bu ilişkiyi zorlaştırır.

Aslan burcu erkeği ve İkizler burcu kadını

İkizler kadını çok baştan çıkarıcıdır. Aslan burcu erkeğine göz ucuyla işaret ettiğinde, erkek buna uzun süre dayanamaz. Hayatı seven, ruhsal olarak zengin, atılgan, cazibeli ve şakacı olan İkizler kadını, bir sohbet arkadaşı olarak erkeğin tüm zekasını çalıştırır . Aslan burcu erkeği ona her zaman bir şeyler sunmalı ve çılgınlıklarıyla başa çıkmaya hazır olmalıdır.

Bu kadar çok yönlü aşırılıklarla hayat çok heyecanlı olabilir. Emirlere ve haddini bildirmelere gücenir ve Aslanın hükmetme hırsı patlama noktasına geldiğinde, onu bundan vazgeçirebilir. İkizler kadını biraz daldan dala konan yüzeysel biri olabilir, ama erkeğin aşk yeterince büyükse, bu sorun olmayacaktır.

Aslan burcu erkeği ve İkizler kadını çok göze çarpan bir çifttir. Merkezde dururlar ve bu işe yarar. Eğer ilişki uzun sürecekse Aslan burcu erkeği, İkizler kadınının özgürlükleri konusunda duyarlı olmak zorundadır, kadın kendini kilit altında hissederse, somurtkan ve çekilmez olabilir.

Aslan burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını

Burada iki ayrı dünya bir araya gelir: Aslan erkeğinin dışa dönüklüğü ve Yengeç kadınının içe dönüklüğü. Bir tarafta basit, pratik bir dünya görüşü, diğer tarafta belirgin bir mistisizm. Aslan erkeği, bu kadını asla anlayamayacaktır.

Belki bu çekingen ve muamma kızın rüyalarına girecek resmini, romantik kalbinin herhangi bir yerinde taşıyor olabilir.

Erkek, güvenini ve sevgisini kazanmak zorundaysa, onun için mükemmel bir Aşık olacak, birlikte eşsiz duygular yaşayacaklardır. Eğer Yengeç kadını bir erkekte karar kırıldıysa, ona sadık kalacak ve Aslan burcu erkeğinin hatalarına inanılmaz bir sabırla katlanacaktır.

Aslan burcu erkeği ve Aslan burcu kadını

Karşıtlıkların birbirlerini çekmesi, çoğu ortaklıkta engelleyici olabilir. Bu durum ortak gurur ve hükmetme hırsı ile birleşince büyük problemler yaratabilir. Aslan burcu kadını bir mücevherdir. Daima en iyi yere hakkıyla sahip olur. Her zaman kusursuz bir ilgi ister ve erkeğin başka birine bakmasına tahammül edemez.

Doğallığı ve hırçın tutkusu kadını düşünülemeyecek durumlara sokabilir. O nedenle erkek için daima hesaplanamayan biri olarak kalır.

Aşkta hesapsızdır kendini kaybedecek derecede aşık olur, ancak daha sonra canlı bir havayla eşine çok sıkıldığını söyler.

Genellikle onun için, gerçekten sevebilme konusunda yetenekli olmadığı düşünülür. Aslan burcu erkeği olarak siz bu kadını tutmayı başarabilirsiniz. Sizi muhteşem bir ödül bekliyor.

Aslan burcu erkeği ve Başak burcu kadını

Başak burcu kadınının çekingenliği Aslan erkeğini şaşırtabilir. Çekingenliğinin nedeni  yabancılara güvenememektir. Aslan burcu erkeği, onu gafil avlamaya kalkmamalıdır.

Başak burcu kadını stil ve dış görünüşüne çok önem verir. Erkek, görgü kurallarına uymalı ve bakımlı olmalıdır ki onun yanında şansı olsun.

Başak kadını hükmedicidir ve kendisine saygılı davranılmasına dikkat eder. Aslan burcu erkeği onu hiçbir zaman utandırıcı durumlara düşürmemelidir, bunu affetmez.

Başak kadını erkeğin kendini bulma sürecini daima destekler. Evlilik, Başak burcunda doğanlar için çok önemli bir konudur ve eşini mutlu etmek için her şeyi yapar. Eğer o da biraz çaba gösterirse, beraberlikleri çok uyumlu bir ilişkiye dönüşebilir.

Aslan burcu erkeği ve Terazi burcu kadını

Aslan burcu Erkeği ve Terazi burcu kadınının birçok noktaları vardır. Aynı idealler, bitmez tükenmez iyimserlik ve aynı doğal cazibe. Terazi burcu kadını edebiyata meraklıdır, erkeğin sanat ve müziğe olan sevgisini paylaşır. Zevkli bir insandır. Her şeye rağmen Aslan erkeği, onun sıkı kurallarına katlanmalı ve dış görünüşüne dikkat etmelidir. Yağlı ya da sarkık bir vücut, yatak odalarının ayrılmasına neden olabilir.

Terazi kadını erkekte koruyuculuk arar. Abartısız ifadelerle onu herkesin üstünde tuttuğunu anlamasını sağlar. Bu erkeği şımartırken ilişkiyi renklendirir. Terazi burcu kadını bağımsızlığı sever ve öyle ya da böyle daima boş alanlara ihtiyaç duyar.

Çok romantiktir. Erkek ona kırmızı bir gül hediye ettiğinde, onu binlerce kez öperek ödüllendirir. Aslan erkeği gibi oda sosyaldir ve arkadaşlar arasında hoş sohbetleri sever.

Tartışmalarda, konunun temeline severek iner ve duru mantığıyla herkesi şaşırtır. Birlikte değişim dolu bir hayat sürecek ve karşılıklı olarak sürekli daima iyiye motive olacaksınız.

Aslan burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep burcu kadınını bir kelimeyle anlatmaya kalksaydık, bu tutku olurdu. Tüm duygu dünyası ve hareketlerinin temelinde bu derin duygu vardır. Erkekler üzerinde bu kadar büyüleyici etki bırakan da tutkusudur. Eşinin mülkiyetini elinde tutar ve her şeyi ondan bekler. İkisi de ani tepkiler verme riski taşıdıkları için uyumun kuvvetle patlama tehlikesi vardır.

Akrep burcu kadını bir şeye ulaşmak istediğinde canlı enerjik ve azimli olur. Bu özellikler Aslanlar için çok yorucu ve yıpratıcı olabilir. Kısa süre sonra daha sakin ve huzur dolu bir hayatın özlemini çekme ihtimali ortaya çıkabilir. Akrep burcu kadının daima özgür düşünceleri vardır ve güçlü kişiliğini göstermek için tartışma ortamı ararmış gibi görünür.

Seçtiği erkeği eşi olmaya layık gördüyse, tüm aşkını ona verecek, tüm gücüyle yanında yer alacaktır. Aslan burcu erkeği bu kadını hiç aldatmamalıdır. Bunu ihanet olarak görürse, erkek onun merhametsiz intikamına maruz kalır. Bu kadınla birlikte hayat ya cennettir ya da cehennemdir.

Aslan burcu erkeği ve Yay burcu kadını

Yay burcu kadını, duyarsız yapıda biridir. Hayat ve sevgiyle başa çıkmak için karmaşık, gelenekselden uzak bir tarzı vardır. Aslan burcu Erkeğinin öğütler vererek, kendine meydan okumasını yay kadını dikkate almayacaktır. Onun eğlenceye düşkünlüğü ve gururuna karşı en büyük anlayışı Aslan burcu erkeği gösterir.

Ayrıca özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacı kadını yaralayabilir. Bu durum kadını baskı altına almayı ya da hükmedenin kim olduğunu göstermeyi, hiç bir zaman başaramayacaktır. Kadın, kaçış yollarını daima açık tutar ve kendini baskı altında hissettiğinde, bu yoldan hemen kaçar.

Onun üzerinde istikrar sağlayıcı bir etki yaratabilir. Fırtınadan önceki sıkıntıdan sonra onun sabırsız ve ateşli yapısını biraz olsun sakinleştirebilirseniz, açıklığı, yaşam sevgisi ve coşkusuyla sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Aslan burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını

Mülkiyet ve toplumsal kabullenme, oğlak kadını için çok anlamlıdır. Bu nedenle erkeği mesleki kariyerinde desteklemek için tüm hırsını kullanır. Korunma ve emniyete olan ihtiyacını,erkek hükmedici bir tarzda giderir. Bu nedenle Oğlak kadını çoğu konuda kumandayı ona bırakır. Eğer ortada gerçek bir istek çatışması varsa, Aslan erkeği için en iyisi alttan almaktır.

Oğlak kadını kafasını taktığı konuda, kesinlikle yumuşamaz. Eğer Aslan erkeği fikrini değiştirmezse, inatla hareket eder. Oğlak burcu kadını, daima sevilip istendiğini duyumsamak ister. Aslan burcu erkeği hayranlığını belirtip iltifat ederse, tomurcuk gibi açar. Seçtiği erkek fedakarlığı ve sadakatinden emin olabilir.

Aslan burcu erkeği ve Kova burcu kadını

Kova burcu kadınının duygulu, ince ruhlu ve maneviyata düşkün bir yapısı vardır. Arkadaşlık onun için yüksek bir değere sahiptir. Aşkta da aynı şeyleri talep eder. İnsanlar ve güdüleri konusunda sezgi sahibidir. Kişilerin gerçek amaçlarını anlaması çok kolaydır.

Hayatını düzenleme tarzı, onun düzen ve disiplin anlayışına denk düşer.

Aslan erkeği, onun düşünce sıçramalarını takip etmekte zorlanır. Ancak duygu dünyasının, erkeğe daima kapalı olduğu kabul edilmelidir. Şu alanda çok iyi anlaşacaklardır: Kova kadını kendini topluma adamıştır. Zayıf ve baskı görenlerin menfaati için büyük bir çabayla hareket eder. Eğer güçlerinizi birleştirmeyi başarırsanız güzel günler önünüzde demektir.

Aslan burcu erkeği ve Balık burcu kadını

Balık burcu kadını kendi fantezi dünyasında yaşar ve daima yıldızlara ulaşmak ister. Tıpkı "Alice Harikalar Diyarında" olduğu gibi, yaşamda ağır ağır ilerler. Birisi bu yüzden kendisine anlayış göstermezse, nedenini anlayamaz.

Yaşama şiirsel bir bakış açısıyla bakar, yaşamın sevimsiz yönleriyle uğraşma çabasını tümüyle Aslan burcu erkeğine bırakır.

Bu çabayı zevkle devreder. Yine de aslan erkeği, Balık kadınının saf olduğu ve çevresinde neler olup bittiğini fark etmediği gibi mantıksız bir yargıya varmamalıdır.

Aslan burcu erkeği kadını ciddi olarak düşünmüyorsa, kadın kendini başka sulara bırakır. erkeğin açık anlayışı ve mantığı, kadının sezgileri ve kehanet kabiliyeti ile birleşince, iş yaşamındaki sorunlara başarılı şekilde el koyarlar.

Kadının her zaman sevildiğini bilmeye ihtiyacı vardır. Bu alışılmamış ve şehvetli kadını, tutkuyla sevmek Aslan burcu erkeğine zor gelmez.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.