Gıda Hattı

Araçlarda Sıcaklık Nem Takibi Ile Ürün Kayıplarına Son...

11 Ekim 2007, 03:27
Paylaş
Araçlarda Sıcaklık Nem Takibi Ile Ürün Kayıplarına Son...

 Gelişen teknoloji mobil hizmetlere, mobil çözümler sunuyor. Artık filonuzdaki herhangi bir aracın soğuk hava deposundaki ısı/nem değişikliklerinde en kısa zamanda müdahale edebilecek, böylece ürün kaybı yaşamayacaksınız.

Ankara merkezli Polar Teknoloji; sabit veya hareketli her türlü soğuk hava dolap ve depoları ile gezici araçlardaki istenilen ısı değerlerinin değişimlerini otomatik takip edebilen ve belirlenen ısı-nem değer sapmalarını anında merkez bilgisayara ve yetkili kişilere bildiren Gsm tabanlı, BDS Isı/Nem Takip ve Kontrol Sistemi ile dağıtım zincirindeki ürünü koruyor.

BDS Isı/Nem Takip ve Kontrol Sistemi, Soğutma sistemlerindeki ısı/nem değişimlerini sürekli kontrol altında tutarak, 2 dk aralıklarla ölçüyor. Sistem, ölçülen değerler tanımlanan kritik seviyeleri aştığında, durumu ilgili takip merkez bilgisayarına ve kişilere bildiriyor.

Sistemle birden fazla sabit ve hareketli soğutma depoları tek merkezden yönetilebiliyor. Tüm bu işlemler, hareket halindeki araçlarınızda bulunan veya depolanan ürünlerinizin bozulma riskine karşı gerekli önlemleri zamanında ve eksiksiz almanızı sağlıyor. Böylece soğuk zincirde bulunan ürünlerinizde ısı değişimlerine bağlı kalite ve ürün kaybı yaşanmıyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.