Gıda Hattı

Antalya ve Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu

15 Kasım 2019, 22:03
Paylaş
Antalya ve Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu

Antalya’daki uyuşturucu operasyonunda 18 kilo eroin ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde ise bir evdeki çamaşır makinesinde 15,5 kilo uyuşturucu yakalandı, ev sahibi gözaltına alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışma kapsamında S.A. ve B.A'nın evlerinde uyuşturucu madde depoladıkları tespit edildi.

Şüphelilerin evlerine baskın yapıldı

Polis ekipleri yaptıkları teknik ve fiziki takibin ardından şüphelilerin Kepez ilçesi Demirel Mahallesi'ndeki evlerine operasyon düzenledi. Evde yapılan aramada 18 kilo eroin ve iki hassas terazi ele geçirildi.

Gözaltına alınan S.A. ve B.A. emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları Sulh Ceza Hakimliği'nce 'uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlamak' suçlarından tutuklandı.

Çamaşır makinesinden torba torba uyuşturucu çıktı!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde ise polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda, evde yapılan aramada çamaşır makinesine gizlenmiş toplam 15,5 kilo uyuşturucu madde (bonzai) ele geçirildi. 1 kişi gözaltına alındı.

Çorlu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Hıdırağa Mahallesi'ndeki evde uyuşturucu madde bulunduğunu ve satışı yapıldığı ihbarı üzerine harekete geçti.

Belirlenen adrese operasyon düzenleyen polis, evde yaptığı aramada, bir hassas terazi ve kullanılmayan çamaşır makinesinde torbalar içinde toplam 15,5 kilo uyuşturucu ele geçirdi. Ev sahibi F.C. gözaltına alındı.

DHA

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.