AramaArama
Gıda Hattı

Anıl Kurt biyografi

15 Eylül 2021, 13:48
Paylaş
Anıl Kurt biyografi

Tostçu Mahmut ismi ile bilinen Anıl Kurt biyografi, geçirmiş olduğu kaza sonrası en çok araştırılan konu oldu. Sosyal medya fenomeni Anıl Kurt kimdir, nasıl fenomen oldu?

Tostçu Mahmut olarak tanınan Anıl Kurt’un mottosu “acı atıyorum abi” idi. Adana şivesi ile “acı atüyürüm abi” olarak tanındı ve fenomen haline geldi. Sosyal medyayı aktif kullanan fenomen ütü tost videolarıyla binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Tostçu Mahmut'un sahibi Anıl Kurt babasından aldığı tostçuluk mesleğini uzun bir süre devam ettirdi. 11 yıldır bu işi icra eden Tostçu Mahmut Anıl Kurt sabah öğle saatlerinde öğrencilerin kuyruğa girdiği bir çevre esnafı olmayı geride bırakarak Adanalı vatandaşlardan gelen yoğun talep sonrasında şubeleşmek için çalışmaya başlamıştı.

Tostçu Mahmut Anıl Kurt hayatını kaybetti

Tostçu Mahmut Anıl Kurt saat 2.30 sularında Ulukışla-Adana yolunda meydana gelen bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Sosyal medyanın yakından tanıdığı ve tostları ile meşhur olan Kurt İstanbul Beşiktaş'taki açılışına hazırlandığı şubeden dönüşe geçmişti. Kurt'un kullandığı araç karşı yönden gelen tır ile çarpıştı. İhbarlar üzerine kaza yerine itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. Ancak Kurt olay yerinde hayatını kaybetti.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.