Gıda Hattı

Anadolu Grubu'nda Bayrak Değişimi

18 Haziran 2007, 17:23
Paylaş

Anadolu Grubu’nu kuran Kamil Yazıcı ve İzzet Özilhan, gruptaki görevlerini ikinci kuşağa devrettiler. Grupta Yönetim Kurulu Başkanı olan Kamil Yazıcı görevini Tuncay Özilhan’a, Başkan Vekili olan İzzet Özilhan ise görevini İbrahim Yazıcı’ya bıraktı.

Anadolu Grubu’ndan yapılan yazılı açıklamada, Kamil Yazıcı’nın çalışanlara gönderdiği yazıda günümüzde geniş bir coğrafyada ürün ve hizmet üreten, çokuluslu şirketlerle işbirliği içinde büyüyen bir yapıya sahip Anadolu Grubu ile gurur duyduğunu belirttiği aktarıldı.

“Artık yapmam gerekenin gelişmeleri yakından takip ederek tecrübem ile destek vermek olduğuna inanıyorum” diyen Yazıcı görevini İcra Başkanı Tuncay Özilhan’a bıraktığını, huzurlu olduğunu ve geleceğe güvenle baktığını ifade etti.

Yıllardır hep yeni yatırımlar yapmayı ve istihdam yaratmayı düşünerek çalıştıklarını ve sonuçta küresel bir şirket olmayı başardıklarını ifade eden İzzet Özilhan da, “Anadolu Grubu’nun emin ellerde olduğu düşüncesi ile görevimden çekilerek, yerimi grup ve şirketlerimizde yönetim kurulu üyelikleri görevi ile değerli hizmetlerde bulunan İbrahim Yazıcı’ya devrediyorum” dedi.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.