Gıda Hattı

Amerika'da bir kadın doğurduğu çocuğu çöpe atarken kameralara yakalandı

11 Ocak 2022, 14:08
Paylaş
Amerika'da bir kadın doğurduğu çocuğu çöpe atarken kameralara yakalandı
Amerika'da bir kadın doğurduğu çocuğu çöpe atarken kameralara yakalandı. ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşanan korkunç olayda 18 yaşındaki bir genç kadın yeni doğan bebeğini çöp konteynerine atarken kameralara yakalandı.

Amerika'da bir kadın doğurduğu çocuğu çöpe atarken kameralara yakalandı. Tüyler ürperten olay, ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşandı. Yeni doğan bebeğini çöp kutusuna atan bir kadın saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Bebeğini sanki bir çöpmüş gibi çöp konteynerine atan kadının rahat tavırları dikkat çekerken, bebek altı saat sonra canlı olarak çöpten çıkartıldı.

Bir kadının yeni doğan bebeğini terk ettiği anı güvenlik kamerası yakaladı. 18 yaşındaki Alexis Avila adındaki kadının arabayla çöp konteynerine yanaştığı, bebeği bir çöp torbasına koyduğu çöp kutusuna attığı görülüyor.

ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşanan dehşet verici görüntülerden altı saat sonra bebeğin ağlama seslerini duyan üç kişinin çöp kutusuna uzanarak baktığı ve bebeği çıkarttıları da yine güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Bebek hastanede tedavi altına alınırken durumunun stabil olduğu kaydedildi. Anne ise suçunu itiraf ederek cinayete teşebbüsten tutuklandı.

Öte yandan bebeği çöp kutusundan çıkaran kişi verdiği demeçte anneye tepki göstererek, ''Bunu gördğümde şoka girdim. Her gece bu bebeğin çöp kutusuna atıldığını düşünmekten uyuyamıyorum. Üzgünüm ama bu nasıl şey? Bu kötülük'' şeklinde konuştu.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.