AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Ambalaj sektörünün Avrasya buluşması

Ambalaj sektörünün Avrasya buluşması
3 Kasım 2016, 11:03

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve REED TÜYAP Fuarcılık işbirliğiyle bu yıl 22’inci kez düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. 38 ülkeden 1100'den fazla firmanın katılımıyla 5 Kasım’a kadar sürecek olan fuarı, 93 ülkeden 52 binin üzerinde ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

22. Avrasya Ambalaj Fuarı, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Türk ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) Başkanı Mustafa Zeki Sarıbekir’in katılımıyla, 2 Kasım’da açıldı.

avrasya-ambalaj-fuari-2016-acilis-gidahattiGıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin ambalaj ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin sergilendiği Avrasya Ambalaj Fuarı, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Sahra Altı, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Kafkasya’dan 5 binin üzerinde nitelikli ziyaretçi ve 825 nitelikli üst düzey alıcıyı ağırlayacak. Fuar, ürünleri saran - saklayan - sattıran ambalaj ürünleri, ambalajlama ve gıda işleme teknolojilerine yönelik kaliteli, uygun fiyatlı, projeye özel kısa vadede çözümlerin sergilendiği bir platform niteliği taşıyor.

avrasya-ambalaj-fuari-2016-gidahattiAmbalaja özel çözümler

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 12 salonda gerçekleşen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda, Ambalaj Makineleri, Gıda İşlem Makineleri ve Ambalaj Ürünleri bölümlerinin yanı sıra; Ambalaj Baskı Teknolojileri ve Oluklu Mukavva - Kağıt - Karton Ambalaj Üretim Teknolojileri Özel Bölümü Printpack ve Çikolata, Şekerleme, Bisküvi, Kuruyemiş ve Pastacılık Teknolojileri Özel Makine ve Ekipmanları Özel Bölümü Sweettech bulunuyor.

ambalaj-teknolojileri-fuar-gidahattiBu yıl ilk kez, İçecek ve Sıvı Gıda Teknolojileri Özel Bölümü Drinktech Eurasia, Süt ve Süt Ürünleri Teknolojileri Özel Bölümü Dairytech ve Soğuk Zincir, Depolama Sistemleri, Soğutma, Havalandırma ve Lojistik Özel Bölümü Cold Chain gibi özel bölümler de fuar kapsamına alındı.

Matbaa Teknolojileri Sempozyumu

Fuar kapsamında, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 5. Uluslararası Matbaa Teknolojileri Sempozyumu da 5 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.