Gıda Hattı

Ali Ekber Yıldırım, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’ya konuk oluyor!

6 Nisan 2020, 08:19
Paylaş
Ali Ekber Yıldırım, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’ya konuk oluyor!

Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım, bu sabah 09.30’dan itibaren FOX TV’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Programı’na konuk olarak katılacak. Yıldırım, koronavirüsün tarım ve gıda üretimi için oluşturduğu tehdidin boyutlarını anlatacak, çözüm önerilerini paylaşacak.

FOX TV’de hafta içi yayınlanan sabah programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat’in bugünkü konuğu, tarım ve gıda sektörünün yakından tanıdığı Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım olacak.

Ali Ekber Yıldırım, FOX TV’de!

Yıldırım, sosyal medya hesaplarından İsmail Küçükkaya’yı da etiketleyerek, “Yarın sabah saat 9.30’den itibaren FOX TV’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Programı’na katılacağım” açıklamasını yaptı.

Koronavirüs salgını başladığından bu yana kaleme aldığı yazılarda tarım ve gıda üretiminin karşı karşıya olduğu sorunlara dikkat çeken Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım, FOX TV’deki programda da, özellikle koronavirüsün daha fazla yayılmasının önüne geçmek amacıyla alınan tedbirlerin tarım ve gıda sektörlerine yansımaları ile atılması gereken adımlara ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.