Gıda Hattı

Albert Einstein ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı! Roswell UFO kazasında 5 uzaylı cesedi üzerinde çalıştı mı?

7 Ekim 2021, 08:00
Paylaş
Albert Einstein ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı! Roswell UFO kazasında 5 uzaylı cesedi üzerinde çalıştı mı?
Ünlü fizikçi Einstein’ın eski asistan'ı Dr. Shirley Wright, Einstein'ın 1947 yılında gerçekleşen Mexico eyaletindeki Roswell kentinde yaşandığını iddia ettiği UFO kazasından sonra ele geçirilen 5 uzaylının otopsisinde bulunduğunu belirtti.

Kamuoyuna gizli yapılan bu araştırma ile ilgili olarak Albert Einstein'ın en yakınındaki yardımcısı Ufo kazası üzerinde çalışmaları yürütürken yanında olduğunu iddia etti. Ele geçirilen 5 uzaylının cesedini incelediğini öne süren Wright anlattıkları ile ilgili İngiliz Tabloid The Sun gazetesinde bununla ilgili bir haber yayınlandı. Einstein'ın yardımcısı Dr. New Meksika'da yaptığı ve gizli tutulan çok sayıda gezide Albert Einstein’a eşlik ettiğini ileri sürdü.

Söz konusu iddiaya dair detaylar 2015 yılında hayatını kaybetmeden önce UFO avcısı Sheila Franklin'in vermiş olduğu röportaj da dile getirildi. Ancak ropörtaj kamuoyuna yeni duyuruluyor.

Albert Einstein ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı! Roswell UFO kazasında 5 uzaylı cesedi üzerinde çalıştı mı?
Albert Einstein ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı! Roswell UFO kazasında 5 uzaylı cesedi üzerinde çalıştı mı?

Bir başka yayın organından aktarılan bilgilere göre röportajda uzaylı gemisinin bir tarafının hasarlı olduğunu söyleyen Einstein'ın yardımcısı aracı disk şeklindeydi ve bir tüp içbükeydi. Boyutu hangar tabanının dörtte biri kadardı ve geminin gövdesinde parlak diyebileceğim bir malzeme bulunuyordu. Fakat yaklaştığınızda rengi mat görünüyordu. Bilim insanı da neyden yapıldığını epey merak etmişti şeklinde açıklamada bulundu. Uzay gemisinin etrafının onu inceleyen kolluk güçleri uzmanlar fotoğrafçılarla çevrili olduğunu söyleyen Einstein'ın aracın içi sistemi üzerinde çalıştığını söyledi.

“Dünyaya gelmeleri şaşırtıcı değil”

Albert Einstein bu durum yaşanırken “gerçek kanıtları görmek rahatsız etmedi” şeklinde ifade etmişti. İlk yorumları notlarıma alamadım ama dünyaya geldiklerinde şaşırmadığını söyledi. Ona göre evren hakkında çok daha fazla şey öğrenebileceğimiz konusunda bir umut da vermiş oldu. Temasın hem bizim hem onların dünyası için faydalı olabileceğini düşündü.

Yaklaşık bir buçuk metre boyundalardı

Einstein'ın 5 dünya dışı varlığın bedeninin gösterildiğini söyleyen şefim de dahil olmak üzere bazı uzmanlar onlara yakından baktı. Bana kalırsa 5’i de birbirine benziyordu. Yaklaşık bir buçuk metre boyundalar ve saçları yoktu. İribaşlılar ve devasa kara gözleri bulunuyor. Tenleri hafif yeşilimsi bir tonda ve gri renge çalıyor. Canlıların bedenlerinin açık olmadığını ve dar kıyafetler giydiklerini de söyleyen Wright göbek delikleri ve cinsel organları olmadığını duydum dedi.

Araştırmalar sürerken konuşmam gerekiyordu

Konuşmaması gerektiği emredilen Wright iddiaya göre Einstein'ın inceleme sonrasında bir rapor sunduğunu ve doktor Wright da bu konu hakkında asla konuşmaması gerektiğini belirtti. Bunun yanı sıra Wright kayıtta 1947’nin yaz aylarında bir üniversitede Einstein ile çalışmak üzere yetenekli öğrenci arasından seçilmişti. Görelilik kuramı ile tanınan Alman bilim insanı Einstein hayatı ve çalışmaları boyunca uzaylı yaşamına inandığını belirtiyordu. Bilim insanı 1920 yılında yaptığı bir röportajda Mars ve diğer gezegenlerde yerleşim olduğuna inanmak için gerekli nedenlerimiz var. Dünya neden canlı yaşamına elverişli olan tek gezegen olsun? Hiç bir açıdan biricik değil dedi. Roswell olayı ise son 70 yıldır UFO meraklılarının ilgi odağı oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.