Gıda Hattı

Akrep Burcu Akrep Burcu Haftalık Yorumu | 29 Kasım - 5 Aralık

Son Güncelleme: 29 Kasım 2021 06:41
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 29 Kasım - 5 Aralık Akrep Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Akrep Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta olumlu bir hafta olabilir. Faaliyetlerinize odaklanmanız muhtemeldir ve başarılarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Bu hafta, diğerlerine karşı zafer haftası olabilir. Ancak, bir yargı hatası yapabileceğiniz için, iş konularında diğerlerinden bağımsız hareket etmeniz tavsiye edilmeyebilir.

Gerektiğinde bir uzman görüşü alınması tavsiye edilir. Bir tatil beldesine seyahat etmeyi dört gözle bekliyorsanız, planlarınızı ertelemeniz gerekebilir. Hayatın her alanında gerçekçi ve neşeli olmaya çalışmanız tavsiye edilir.

Akrep burcu bireyler; hisse senetlerine ve tahvillere yatırım yapmayı dört gözle bekleyenler için cesaret verici bir hafta olabilir. Bazılarınız, aileniz ve sosyal çevreleriniz tarafından teşvik edilebilecek girişimlere yatırım yapabilir. Hamile kalmayı planlayan evli çiftler başarılı olabilirler.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.