AramaArama
Gıda Hattı

Açıköğretim AÖF sınavları online mı olacak? AÖF sınavları ne zaman?

29 Mayıs 2021, 23:04
Paylaş
Açıköğretim AÖF sınavları online mı olacak? AÖF sınavları ne zaman?

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri merakla Açıköğretim AÖF sınavları online mı olacak? AÖF sınavları ne zaman? sorularının yanıtlarını arıyor. AÖF sınav tarihleri açıklandı. Buna göre AÖF sınavları ne zaman ve nasıl olacak büyük merak konusu oldu. İşte Açıköğretim AÖF sınavları online mı olacak? AÖF sınavları ne zaman? hakkında merak edilenler.

AÖF SINAVLARI ONLİNE OLACAK 

Açıköğretim final sınavı tarihlerinin Anadolu Üniversitesi'nin internet sitesinden görüntüleyecekler. Söz konusu sınava kısa süre kala üniversitenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Sınav Giriş Bilgileri yayında! Bilgilere Öğrenci Otomasyonu üzerinden erişebilirsin." ifadesi kullanıldı. Peki, AÖF sınavları ne zaman yapılacak? İşte, 2021 bahar dönemi AÖF final sınavı tarihleri ve konuyla ilgili bilgiler.

AÖF SINAV GİRİŞ BİLGİSİ YAYINLANDI

Üniversitenin internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Çevrimiçi (Online) Dönem Sonu Sınavı, Sınav Giriş Bilgisi aof.anadolu.edu.tr sayfası üzerinden yayımlanmıştır.2020-2021 eğitim dönemi AÖF bahar dönemi final sınavları öğrenciler tarafından merak ediliyor. AÖF’ün internet sitesinde yer alan akademik takvim altında sınav tarihleri paylaşıldı. Online olacak olan AÖF sınavı 2. ve 6. yarı yıl dersleri için 29, 30, 31 Mayıs, 4. ve 8. yarı dersleri için 5, 6, 7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.