Gıda Hattı

Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi

1 Haziran 2022, 15:22
Paylaş
Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi
AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi, açıköğretim lisesinde kaydı olan binlerce öğrencinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Peki, Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi

AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi, açıköğretim lisesinde kaydı olan binlerce öğrencinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Gözler AÖL 3. dönem sınavına çevrilirken, MEB'ten konuyla ilgili açıklamaların yapılıp yapılmadığı sorgulanıyor. Peki, Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman? AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi

AÖL 3. DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN?

MEB 2022 sınav takviminde yer alan bilgilere göre Açık Öğretim Ortaokulu-Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınavı temmuz ayında gerçekleşecek. e-Sınav olarak yapılacak olan sınavın kesin tarihi ilerleyen haftalarda açıklanacak.

Öğrenciler, T.C. kimlik numara ve şifreleri ile AÖK Bilgi Yönetim Sistemine online sınav kapasitesinde giriş yaparak online sınav uygulamasına katılıyorlar.

Sınav başvurusu olmayan ve tüm derslerinden sınavını tamamlayan öğrenciler sınav süresinin sonuna kadar AÖK Bilgi Yönetim Sistemine giremiyorlar.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.