AramaArama
Gıda Hattı

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Telegram kopya grupları

18 Ağustos 2021, 15:44
Paylaş
Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Telegram kopya grupları
Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Telegram kopya grupları. AÖL Açık Lise online sınavları başladı. Açık Öğretim Lisesi AÖL Online sınavına giren öğrenciler internet başında. Başta AÖL Online sınav kopya nasıl çekilir? AÖL Online sınav kopya taktikleri ve AÖL Online sınav kopya nasıl çekilir? gibi bir çok sorunun yanıtını aramaya başladı.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Telegram kopya grupları. AÖL Açık Lise online sınavları başladı. Açık Öğretim Lisesi AÖL Online sınavına giren öğrenciler internet başında. Başta AÖL Online sınav kopya nasıl çekilir? AÖL Online sınav kopya taktikleri ve AÖL Online sınav kopya nasıl çekilir? gibi bir çok sorunun yanıtını aramaya başladı.

AÖL öğrencilerinin mutlaka izlemesi gereken video

AÖF öğrencileri şikayetlerini dile getirdi

16 - 20 Ağustos tarihleri arasında devam eden Açık Öğretim Lisesi sınavı için birçok öğrenci şikayetlerini dile getirdi. Farklı konularda sorunlar yaşayan veya hatalar alan öğrenciler internet üzerinden sorularına yanıt aramaya çalıştı.

İşte bazı şikayetler

Hasan
Aöl ek sınav Türk dili ve edebiyatı 8'i çözerken elektrik kesintisi yaşandı bundan dolayı internet kesintisi yaşandı ve sınavım iptal edildi ben de Milli Eğitim Bakanlığını aradım sorunu bildirdim onlar da bana ertesi gün geri dönüş yaptılar ve itirazımı kabul etmediklerini bindirdiler. Tekrar aradım sorunu yine anlattım bu sefer kabul edebilirler bir defaya mahsus dendi. Lütfen sadece bu sınava girip geçmem lazım bu cuma gününe kadar, acilen yardım istiyorum mezun olmam için bu sınavı geçmem lazım.

Haruncan
Milli Eğitim Bakanlığı 2 Gündür Sınav Giriş Yapamıyoruz
Aol sınav giriş yapamıyoruz. Sistem bile yok. Mezun olmak bu kadar zor neden sistem yok? Kimse ilgilenmiyor masa başında bizim sırtımızdan para kazanan hocalarımız cevap bile vermiyor.

Harun
16-0****21 tarihinde yani bugün aol sınavına girdim zorunlu dersim olan sınavda 3. Soruda iptal oldu. Kredim tam dönemim tam iptal olan 1 sınav için tekrar mi kayıt yapacağım lütfen iptal olan sınavım tekrar açılmasını istiyorum. Neden iptal olduğunu bile öğrenemiyorum. Yanlış hiçbir şey yapmadım

Derin
Bugün olacak sınavda online sınav butonum yok ben bu sınava para yatırıyorum çalışıyorum. Karşılığı bu mu cidden lütfen yaptığınız hatayı düzeltin bu kadar saçmalık olmaz geçen sınavda böyle değildi. Direkt çıkmıştı başkasında da böyle mi yoksa tek ben de mi böyle

Doğan
Sevgili MEB açık öğretim lise ek sınav tarihinin uzatılmasını talep ediyorum. Tatil sezonu olduğundan ve yeteri duyuru yapılmadan kayıt tarihi ve sınav tarihini bir gün geç öğrendim. Aynı hafta içinde de sınavlar başlıyor. Bu sınava girmeyi çok istiyorum. Bu sebepten gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Serkan
Açık öğretim lise öğrencileri olarak online sınavlara girdik biten arkadaşlar var dönem yüzünden mezun olamayıp istediğimiz bölüme giremiyoruz açık öğretim ailesi olarak dönem sorununun indirilmesini veya kalkmasını istiyoruz. Mağdur olmamak adına ilgili makamların ilgilenmesine rica ediyoruz

AÖL öğrencilerinin alenen kopya çekmesi

Açıköğretim lisesi sınavlarına internet üzerinden Online olarak katılan öğrenciler internet üzerinden kopya çekme yöntemleri arıyor. Başta Telegram olmak üzere farklı platformlarda soruların yanıtlarını arayan öğrenciler kolay şekilde mezun olmak için her yolu denemeye çalışıyor.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Telegram kopya grupları

Peki Açık Öğretim Lisesi sınavında kopya çekmek mümkün mü?  Açık Öğretim Lisesi kopya grupları var mı? Telegram Açık Öğretim Lisesi kopya grupları hangileri?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi online sınavlarında kopya çekilmemesi için her türlü önlemleri alıyor. Bu sebeple sınavlara girerken kopya çekmek mümkün değil. Nitekim Açık Öğretim sınavı sistemi açıkken bilgisayardan veya telefondan sınav sayfasının kapatılması kapatılmaması, simge durumunda küçültülmesi, başka bir sayfaya geçilmemesi gibi önlemler bulunuyor. Öğrenciler bu seçeneklerden birini yaptıkları takdirde belli bir süre boyunca yeniden sınava dönmezler ise, sınavları iptal oluyor. Bu sebeple öğrencilerin Açık Öğretim Lisesi online sınavlarında kopya çekme yeri oldukça zor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.