Gıda Hattı

Accor Services, yeni hizmeti Ticket Express'i başlattı

14 Haziran 2007, 15:00
Paylaş

Kurumsal hizmetler alanında faaliyet gösteren Accor Services, "Ticket Restaurant" öğle yemeği hizmeti almak isteyen şirketler için "Ticket Express" uygulamasını başlattı. Accor Services Türkiye'nin yeni hizmeti "Ticket Express" ile "Ticket Restaurant"ın tüm ayrıcalıklarına internetten çok hızlı ulaşılabiliyor. Restoran, market, büfe gibi üye kuruluşlarda geçerli olan "Ticket Restaurant", nakit sisteme göre yüzde 100 maliyet avantajına sahip. Aynı zamanda, Gelir Vergisi Kanunu'na göre KDV dahil 10,38 YTL'ye kadar çalışanlarına günlük yemek bedeli veren firmalar, Ticket Restaurant hizmeti ile yemek bedelini vergiden düşebiliyorlar.

Çalışanları için motivasyon artıracak en etkin ve düşük maliyetli çözüm olan "Ticket Restaurant" öğle yemeği hizmetini almak isteyen firmalar, www.accorservices.com.tr adresinden çok kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde sipariş verebiliyorlar. Şirketler, ana sayfadan direkt ulaşacakları "Ticket Express" ile dört adımda hiç bir bürokratik işlemle zaman kaybetmeden "Ticket Restaurant" öğle yemeği hizmetinden hemen yararlanabiliyorlar. "Ticket Express" ile internetten ilk adımda kayıt olan firmalar, ardından çipli kart ya da yemek kuponu seçeneğiyle siparişini veriyor, hizmet koşullarını onayladıktan sonra çalıştıkları bankanın internet sitesine direkt bağlanarak kredi kartı ya da banka havalesi ile güvenli bir şekilde ödeme yapıyorlar. Vermiş oldukları siparişleri ise adreslerine direkt teslim ediliyor.

Accor Services Türkiye'nin yeni hizmeti "Ticket Express" ile 21 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında sipariş verenler yapılacak çekilişte çeşitli hediyeler kazanacaklar. Çekilişte kazanan birinci talihliye Sony dijital video kamera, ikinci talihliye Sony dijital fotoğraf makinesi, üçüncü talihliye iPod hediye edilecek.

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.