Gıda Hattı

Abdurrahman Dilipak'tan 6. aşı uyarısı: Çip takacaklar

15 Kasım 2021, 08:49
Paylaş
Abdurrahman Dilipak'tan 6. aşı uyarısı: Çip takacaklar
Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak önemli bir uyarıda bulundu. Haber global ekranlarından Buket Aygün ile Tarafını Seç programında açıklama yapan Dilipak çarpıcı açıklamaları ile adeta kan dondurdu.

Google'ı suçlayan Dilipak 6. aşı ile insanlara çip takılacağını iddia etti. Refah partisi genel başkanı Fatih Erbakan da koronavirüs aşısı ile ilgili olarak kuyruk ve kulak iddiasında bulunmuştu.

Abdurrahman Dilipak yapmış olduğu açıklamalarla büyük bir sansasyon yarattı. Yeni Akit Gazetesi Abdurrahman Dilipak haber global ekranlarında tarafını seç programına konuk oldu. Bu programda açıklamalar yapan Dilipak seküler bir dünyaya doğru gidiyoruz ifadeleri ile dikkat çekti ve google'u suçlayan cümleler kurdu.

 

Lehime olan tüm kaynaklar silindi

Abdurrahman Dilipak lehime olan tüm kaynaklar silindi diyerek uyardı. Tanrının yeryüzü ile bağlantısını kesip dini sürekli engellemeye çalışıyorlar korkunç bir dayatma ile karşı karşıyayız. Google benim lehime olan 3 milyon kaynağı serverlerinden temizledi. Ben kafama çip taktırmayacağım. diyerek açıklamada bulundu. Koronavirüs aşısına karşı mitinglerde konuşma yapan Dilipak çok konuşulacak bir iddiada bulundu ve 6. aşı ile birlikte insanlara çip takacaklar dedi.

Erbakan açıklamıştı

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan koronavirüs aşısı olmadığını söyledi. Erbakan o insanların yarı maymun çocuklar doğurmasına neden olabilirsiniz. Üç kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına neden olabilir demişti. Erbakan'ın açıklamaları uzun süre konuşulmuştu. Dilipak'tan da benzer açıklamalar geliyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.