Gıda Hattı

6. Sanayi Kongresi'nin Teması, "Sürdürülebilir Rekabet Gücü"

21 Kasım 2007, 22:06
Paylaş

İstanbul Sanayi Odası’nın, ilkini 50. Kuruluş Yılı olan 2002 yılında gerçekleştirdiği Sanayi Kongreleri her yıl düzenli olarak yapılan bir etkinlik halini aldı. Sanayi kongrelerinin altıncısını bu yıl, 26-27 Kasım 2007 tarihleri arasında İstanbul’da Cevahir Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Teması “Sürdürülebilir Rekabet Gücü: Endüstriyel Teknoloji ve İnovasyon” olan kongrede, Türk ve dünya ekonomisindeki gelişmeler ışığında Türk sanayisinin, teknoloji ve inovasyon konularına odaklanarak, uluslararası arenada daha kalıcı ve etkin bir rol üstlenebilmesi için gereken koşulların, karşılaşılan sorunların ve çözüm önerilerinin değerlendirilmesi hedefleniyor.

Başta KOBİ’ler olmak üzere sanayicileri, kamu yöneticilerini, iş dünyasını, üniversite ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerini bir araya getirecek olan kongrede, katılımcılar, dinamikleri sürekli değişen iş ortamında, rekabet gücünü korumaya ve sürdürmeye yönelik başarı öyküleri ve firma deneyimlerini de dinleme imkanına sahip olacaklar.

Katılımcılar, 6. Sanayi Kongresi’ne ilişkin detaylı bilgiye www.iso.org.tr/kongre adresinden ulaşılabilirler.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.