Gıda Hattı

3 Haziran Cuma BİM aktüel ürünlerde neler var? Gaming çalışma masası, Xdrive profesyonel oyuncu koltuğu Bluetooth kulaklık...

1 Haziran 2022, 13:37
Paylaş
3 Haziran Cuma BİM aktüel ürünlerde neler var? Gaming çalışma masası, Xdrive profesyonel oyuncu koltuğu Bluetooth kulaklık...
3 Haziran Cuma BİM aktüel ürünlerde neler var? BİM'de 3 Haziran Cuma çılgınlığı... Bim 3 Haizran Cuma kataloğu yayınlandı! Bilgisayar çalışma masasından, oyuncu koltuğuna, Oyuncu Mouse'undan kablosuz Bluetooth kulaklığa her şey çok ucuza müşteriye sunuluyor... İşte BİM 3 Haziran 2022 Cuma kataloğu...

3 Haziran Cuma BİM aktüel ürünlerde neler var? Gaming çalışma masası, Xdrive profesyonel oyuncu koltuğu Bluetooth kulaklık... BİM her cuma yayınladığı yeni ürün kataloğunu bu hafta da müşterilerinin beğenisine sundu. Vatandaşın uygun fiyatlı alışveriş tercihhi olan bim her cuma uygun fiyatlı ürünler kataloğunu yayınlıyor. BİM'in 3 haziran Cuma teknolojik ve ev araç gereçlerini kapsayan ayrıca çocuklar için de hazırlanmış olan BİM aktüel ürün kataloğu yayınlandı.

İşte BİM 3 Haziran Cum 2022 Aktüel ürün kataloğu

3 Haziran Cuma gününden itibaren tüm bim mağazalarına ruumstore Gamin çalışma masası geliyor. RuumStore Gaming çalışma masasının fiyatı 599 TL olarak belirlenmiş. Peşin fiyatına 6 taksit seçeneği de mevcut.

Xdrive  Profesyonel oyuncu koltuğu

Yine 2 Haziran Cuma gününden itibaren BİM mağazalarından satın alabileceğiniz Xdrive Progfesyonel oyuncu koltuğu mağazalarda yerini alacak. Ancak satın alma işlemini BİM uygulaması üzerinden almanız gerekiyor. Teslimati BİM mağazalarından yapabilirsiniz. oyuncu koltuğunun fiyatı ise 2.299 TL olarak belirlendi.

PoloSmart Gaming Mouse 

RGB yani renkli kablolu oyuncu mouse isteyenler için Cuma günü BİM mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli PoloSmart marka 7200 DPI ve 9 farklı fonksiyonu destekleyen LED RGB mouse 165 TL'ye satın alabilirsiniz.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Kablolu kulaklıklarından sıkılan ve Kablosuz Bluetooth kulaklığa geçmek isteyenler içinde BİM 3 Haziran günü mağazalarında büyük fırsat sunuyor. 99,90 TL değerindeki PoloSmart TWS Kulaklık Fs52 satışa çıkıyor.

PoloSmart TWS Kulaklık Fs52 kablosuz kulaklık özellikleri şöyle

BT versiyonu 5.0
Çekim mesafesi 10m
Bekleme süresi 100 saat
Kulaklık Bataryası: 200mAh
Kulaklık kullanım süresi: 3 saat
Uyumlu işletim sistemi Android - İOS
Şarj yuvasında 3 kez şarj edebilme özelliği

Philips Buhar Jeneratörlü ütü

BİM'de 3 Haziran 2022 salı günü ev hanımların dikkatini çekecek olan bir ürün daha bomba bir fiyatla mağazalara geliyor.

Philips Buhar Jeneratörlü Ütü'nün fiyatı 999 TL olarak belirlendi.

Philips Buhar Jeneratörlü Ütünün özellikleri ise aşağıdaki gibi

100gr/dk sürekli buhar verebilme
Otomatik kapanma
5.2 bar pompa basıncı
200g şok buhar
Seramik taban

BİM 3 Haziran'da gelecek olan diğer teknoloji ürünler ise şöyle;

Çok fonksiyonlu tripod 39,90 TL
Boyun destekli telefon tutucu 29.90 TL
Rookie ışıklı scooter 229,0 TL

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.