Gıda Hattı

29 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? İkinci dokunulmazlığı kazanan takım hangisi?

30 Mayıs 2022, 10:47
Paylaş
29 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? İkinci dokunulmazlığı kazanan takım hangisi?
29 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? İkinci dokunulmazlığı kazanan takım hangisi? Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık mücadelesinde yeniden karşı karşıya geldi.

29 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? İkinci dokunulmazlığı kazanan takım hangisi? Kırmızı ve mavi takımın yarışmada kalmak için gösterdiği performans sonunda ada konseyinde ikinci bir isim gitme adayı oluyor. Peki, Survivor'da ikinci gitme adayı kim oldu?

TV8'in sevilen ve en çok izlenen yarışma programı Survivor All Star'da iki takım da hem dokunulmazlık hem de ödül için karşı karşıya geldi. İlk eleme adayı ünlülerden çıkmıştı. 29 Mayıs akşamı ikinci eleme adayı da oyunun hemen ardından belli oluyor. İşte, Survivor'da yaşananlar...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da iki takım kıran kırana mücadelelerle nefes kesti. Zorlu parkurda yarışmacılar bir kişiyi daha potaya sokmamak için yarıştı. Başa baş geçen mücadelenin ödülü de mercimek çorbası, lahmacun ve salatadan oluşan bir yemek menüsü. Ayrıca kazanan takımı sinema veya havuz keyfi bekliyor.

Kadınlar yarışını gönüllüler aldı, erkekler yarışı gerçekleşti. Erkekler mücadelesinde 7-7'lik beraberlik yerini Berkan'ın sayısı ile galibiyete bıraktı. 29 Mayıs Survivordokunulmazlığını kazanan takım gönüllüler oldu.

Atakan, dokunulmazlığı aldıktan sonra, " Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üç de sıçrar çekirge bu." şeklinde sözşer sarf etti. Arından Anıl'ın da Atakan'a yanıt vermesiyle tartışma büyüdü. Konseyde de konu değerlendirildi ve iki taraf da sonunda anlaşma sağladı.

ACUN ILICALI, ''ÖLÜMDEN DÖNDÜM'' DİYEREK ANLATTI

Acun Ilıcalı, ada konseyinde İspanya'da yaşadığı bir anıyı anlattı. Ilıcalı, ''İspanya'ya boğa koşusuna gitmiştik. Boğa koşu yaparken önümdeki arkadaş takılıp düşünce, bende arkama bakarak koşutuğumdan ona takılıp yere düştüm. Arkama baktığımda boğanın geldiğini gördüm. Boğa ağırlığını vermeden üzerimden geçti. Sonra devamında da karşıdan başka bir boğa geliyordu. O gün de kırmızı renk giymiştim, bizim hayvan hiç renk körü değildi, kalabalığın içinde beni gördü. Garip bir an yaşamıştım, Direkten geri geldim diyebilirim.'' ifadelerini kullandı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor'da ilk dokunulmazlığı ünlüler takımı kaybetmiş ve ada konseyinde ise en çok oyla eleme potasına Anıl girdi. İkinci gitme adayı da ünlülerden Ayşe oldu.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.