Gıda Hattı

27 Mayıs 2022 Survivor eleme adayı kim? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?

28 Mayıs 2022, 11:31
Paylaş
27 Mayıs 2022 Survivor eleme adayı kim? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?
27 Mayıs 2022 Survivor eleme adayı kim? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor All Star kim gitti, elendi? Survivor All Star'da 27 Mayıs 2022 Cuma akşamı birinci gitme adayı belli oldu.

27 Mayıs 2022 Survivor eleme adayı kim? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor 2022 All Star'da gönüllüler ile ünlüler bu akşam dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadele sonunda kazanan takım belli oldu. Adaya veda eden son isim gönüllülerden Sude olmuş ve yankıları ise bir süre iki takımı da etkilemişti. Acun Ilıcalı, o ismi konseyde açıkladı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 27 Mayıs 2022 Survivor'da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 1. eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor'a dair son dakika gelişmeleri...

Survivor 2022 All Star yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle izlenen yarışma Survivor'da gönüllüler takımı ile ünlüler takımı bu akşam dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Survivor 27 Mayıs Cuma akşamı dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İlk kadınlar mücadelesini 8-3'lük skorla Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlık oyununda erkekler performansında 8-4 Ünlüler kazandı. En iyiler mücadelesinin ardından dokunulmazlığı Mavi takım aldı.

SURVİVOR'DA EN SON KİM ELENDİ?

Survivor'da geçtiğimiz hafta Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude eleme adayı seçildi. Acun Ilıcalı, en az SMS sıralaması oyuna sahip olarak Survivor'a veda eden ismi açıkladı. Yapılan oylama sonucu adaya veda isim Sude oldu. Öte yandan dokunulmazlık oyununda Nisa'nın uyuması olay oldu. Oyunu sunmak için seremoniye gelen Murat Ceylan, yarışmacılardan Nisa Bölükbaşı'nın uyuduğunu fark etti.

Nisa'nın uykuya daldığını gören Murat Ceylan“ Nisa bugün uykusunu alamadı herhalde” dedi. Nisa'nın oyun boyunca yaptığı hareketler iki takımında çok konuşuldu. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunun kaybettiği için konseye gitti. Survivor All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde gerginlik yaşandı.

Nisa ile ünlüler takımı arasında Nisa'nın oyuna çıkmamasıyla ilgili konuşmada tansiyon yükseldi. Ünlüler takımında Adem performansıyla dokunulmazlığı kazandı. Gönüllüler takımında ise dokunulmazlığı Berkan kazandı. Konseyde yapılan oylamayı Acun Ilıcalı açıkladı. Konseyde en çok Anıl ve Ayşe'nin ismi yazıldı.

BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU

Konseyde yapılan oylamada 1. gitme adayı Anıl seçildi.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.