Gıda Hattı

24 Kasım 2021 yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı! 8 ilde kar yağışı

23 Kasım 2021, 21:50
Paylaş
24 Kasım 2021 yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı! 8 ilde kar yağışı
24 Kasım 2021 yarın hava nasıl olacak sorusunu pek çok vatandaş araştırılıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden açıklama geldi.

24 Kasım 2021 yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen hava tahmin raporuna göre önümüzdeki 3 gün boyunca yağışlar sürekliliğini koruyacak. 8 il için kar yağışı bekleniyor…

Hangi şehirlerde kaç gün kar yağışı etkili olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarı incelendiğinde 81 için kar yağışı beklendiği ortaya çıktı. Yarın itibarıyla yurdun doğu kesimlerin de kar yağışı görülecek ve yağışlar 3 gün boyunca yurdun doğu kesimlerinde etkili olacak. Batı kesimlerde ise sağanak yağış bekleniyor. Ege, Marmara, Karadeniz ve Akdeniz'de yağışlar sağanak şeklinde görülecek.

24 Kasım kar yağışının etkili olacağı iller arasında; Gümüşhane, Erzincan, Bayburt, Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı illeri yer alıyor.

25 Kasım Perşembe günü; Sivas, Yozgat, Kayseri, Erzincan, Gümüşhane, Erzurum, Bayburt, Ardahan, Ağrı ve Kars kar yağışı beklendiği iller arasında yer alıyor.

26 Kasım cuma günü ise; Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars, Ağrı, Ardahan illerinde kar yağışının etkili olacağı bilgisi paylaşıldı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.