Gıda Hattı

21 ocak cuma günü okullarda ders işlenecek mi?

20 Ocak 2022, 18:23
Paylaş
21 ocak cuma günü okullarda ders işlenecek mi?
Milyonlarca öğrencinin heyecan ile beklediği karne gününe az bir zaman kaldı. Öğrenciler karne almak için sabırsızlanırken karne günü ders işlenip işlenmeyeceği merak konusu oldu. Peki 21 Ocak Cuma günü okullar da ders işlenecek mi? İşte konuyla alakalı tüm bilgiler.

Milyonlarca öğrencinin beklediği karne günü heyecanına az bir zaman kaldı. Öğrenciler karne almak için sabırsızlanır iken karne günü ders işlenip işlenmeyeceği merak konusu oldu. Peki 21 ocak cuma günü okullar da ders işlenecek mi? İşte konuyla alakalı tüm bilgiler.

21 OCAK CUMA KARNE GÜNÜ DERS İŞLENECEK Mİ?

2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi 21 ocak 2022 cuma sona erecek.

Yarıyıl tatili ise 24 ocak 2022 pazartesi başlayıp 4 şubat 2022 cuma tamamlanacak. Hafta sonu tatilinin ardından öğrenciler 7 şubat pazartesi günü ders başı yapacak.

Çalışma takvimine göre karne günleri de mesai bitimine kadar ders işlenir. Ancak öğretmenlerin inisiyatifine göre karne günü ders işlenmeye biliyor.

E-OKUL DİJİTAL KARNE GÖRÜNTÜLEME

Öğretmenler sınav sonuçlarını sisteme girdikten sonra, öğrenci ve veliler de e-okul vbs sistemine giriş yaparak sistemdeki notları görüntüleyebilecek.

Giriş yapıldıktan sonra ekranın sol alt köşesinde yer alan "e-karne" alanına tıklanır. Pop-up iznini verdikten sonra açılacak olan e-karne ekranında aldığınız belgeleri ve notlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.