Gıda Hattı

19 Ocak 2022 Survivor All Star'da kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu?

20 Ocak 2022, 16:41
Paylaş
19 Ocak 2022 Survivor All Star'da kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu?
 19 Ocak 2022 Survivor All Star'da kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu? Ekranların sevilen yarışması Survivor All Star 2022'de elenen ilk isim belli oldu. Sürgün kampı sonrası adaya veda eden ilk isim Gizem oldu. İşte detaylar...

 19 Ocak 2022 Survivor All Star'da kim elendi? Adaya veda eden isim kim oldu? Ekranların sevilen yarışması Survivor All Star 2022'de elenen ilk isim belli oldu. Sürgün kampı sonrası adaya veda eden ilk isim Gizem oldu. İşte detaylar...

"Survivor kim elendi? Survivor'dan kim gitti?" sorularının yanıtları, Survivor All Star izleyicisinin gündeminde yer alıyor. Yeni sezon ekran hayatına başlayan program ile birlikte zorlu parkur mücadelesi veren yarışmacılar arasından birkaç isim oylama ile birlikte sürgün kampına yollanmıştı. Sürgün kampına giden yarışmacılar arasından ise eleme heyecanı yaşandı. Survivor SMS sıralamasına göre; oylama sonuçları belli olurken Birsen, Sercan, Hikmet ve Gizem sürgün adasına giden isimler olarak belirlendi. Peki; Survivor kim elendi, kim ayrıldı? 19 Ocak 2022 Survivor'dan kim elendi, adaya veda eden isim kim oldu? İşte Survivor elenen isim ile SMS sıralaması!

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

Yeni sezonuna 15 Ocak Cumartesi günü başlayan Survivor'da eleme adaylarının belirlenmesinin ardından çarşamba akşamı 1. haftanın ilk elemesi gerçekleşti. Acun Ilıcalı oy sonuçlarını gecenin sonunda yapılan ada konseyinde açıkladı. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Gizem oldu.

Survivor'dan elenen Gizem adaya psikolojik olarak uyum sağlayamadığını ve dizindeki yaradan dolayı mutsuz olduğunu dile getirdi.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ada konseyinden önce ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları Dominik'te sezonun ilk ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadelede yarışmacılar yiyecek kazanmak için parkurda adeta canını dişine taktı. Güç ve dengenin önemli olduğu parkurda kadınlar ve erkekler ayrı ayrı mücadele verdi.

Kıran kırana yarışın sonunda ödül oyununda ipi göğüsleyen takım gönüllüler takımı oldu. Parkurda zorlu anların ardından ünlüler takımını yenen gönüllüler böylece kraker yiyecek ödülünü almış oldu.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

Bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler ve gönüllüler takımında ikişer aday eleme potasına girdi. Cumartesi akşamı yapılan ilk oylamada ünlüler takımı eleme adayı olarak Birsen'in ismini yazdı. Pazar akşamı yapılan oylamada ise 2. eleme adayı Sercan olarak belirlendi.

Pazartesi akşamı dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında ilk eleme adayı Gizem olurken, salı gecesi de Hikmet haftanın 4. eleme adayı olarak belirlendi.

SURVİVOR GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?

Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih'te dünyaya geldi. Bulgaristan göçmeni bir ailenin ilk çocuğu olan Gizem Kerimoğlu'nun bir erkek kardeşi olduğu bilinmektedir.

Lise eğitimi için başladığı İstanbul Semiha Şakir Lisesi'nden 2005 yılında mezun olan Gizem Kerimoğlu 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi'nde eğitim görmeye başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra'ya gitti.

2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı profesyonel ya da amatör olarak uğraşan Gizem Kerimoğlu bir dönem basketbol ve futbol oynadı. Gizem Kerimoğlu'nun birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı'na da çağrıldığı biliniyor. Genç yaşında bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yapan Gizem Kerimoğlu 2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son verdi.

Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal'dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır.

Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem'den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi'nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan "Survivor 2016" yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.