Gıda Hattı

19 Mayıs kutlama mesajları ve kurumsal 19 Mayıs sözleri...

19 Mayıs 2022, 15:03
Paylaş
19 Mayıs kutlama mesajları ve kurumsal 19 Mayıs sözleri...
19 Mayıs kutlama mesajları ve kurumsal 19 Mayıs sözleri. 19 Mayıs mesajları 2022 yılında Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda birçok kişi tarafından paylaşılacak. Resimli, kısa mesajları ve anlamlı 19 Mayıs görselleri bu yıl da en çok paylaşılanlar arasında olacak. İşte Atatürk’ün sözleri ve resimli 19 Mayıs mesajı…

19 Mayıs kutlama mesajları ve kurumsal 19 Mayıs sözleri... İşte herkesin paylaşabileceği en güzel 19 Mayıs mesajları ve görselleri ile Atatürk'ün sözleri...

Her yıl Ata'mızın gençliğimize armağan ettiği bayramı daha iyi anlıyor ve bu anlamlı günde başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimize ve şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk )

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anarım

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs'ta milletimizin geleceği olan gençlerimize nice başarılar diler vatanın ve milletin yükselişinde öncülük etmelerini temenni ederim.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Spor gençIiğin kuvvet kɑynɑğıdır. - Ben, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Mustafa Kemal'in dediği gibi "muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur". Milletimizin geleceği gençlerimizin bayramı kutlu olsun.

Bizlere büyük zaferler armağan eden Ata'mızı rahmetle anıyor, gençliğin bayramını kutluyorum.
Sporcunun ve gençliğin yanında olan Mustafa Kemal Atatürk'e teşekkürlerimizi bir minnet borcu olarak biliyorum. Ey Türk Gençliği! Günü kutlu olsun!

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.