Gıda Hattı

1 Haziran 2022 Survivor'a veda eden isim kim oldu?

2 Haziran 2022, 08:28
Paylaş
1 Haziran 2022 Survivor'a veda eden isim kim oldu?
1 Haziran 2022 Survivor'a veda eden isim kim oldu? Survivor All Star 2022'de eleme heyecanı yaşandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyunlarında tüm mücadelelerini sergilerken yüzü gülen taraf Mavi takım yarışmacıları oldu.

1 Haziran 2022 Survivor'a veda eden isim kim oldu? Hiçbir dokunulmazlık oyunu kaybetmeyen Mavi takım bu haftayı garantilerken kırmızı takım yarışmacıları arasından bir kişi bu gece adaya veda etti. Bu kapsamda; "Survivor kim gitti, kim elendi?" sorusuna yanıt aranırken SMS oy sıralaması sonucu Survivor elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklanmış oldu. Peki; Survivor kim elendi, kim gitti? İşte 1 Haziran Survivor All Star 2022 SMS oy sıralaması ve elenen isim!

SURVİVOR'DAN ELENEN İSİM AÇIKLANDI!

Survivor kim elendi sorusunun yanıtı 1 Haziran 2022 Çarşamba gecesi belli oldu. Survivor eleme adayları; Anıl, Ayşe, Sema ve Batuhan olmuştu.

İşte Survivor SMS oy sıralaması ile adaya veda eden isim…

 

31 Mayıs 2022 Salı günü ekranlara gelen Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımları arasında kıran kırana bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi verildi. Zorlu ve haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen her iki takım da ilk etapta kadınlar mücadelesi için konsantre oldu ve ilk kadın yarışmacılar parkura çıktı.
Zorlu parkurda fiziki ve psikolojik olarak sınırları zorlayan yarışmacılar terinin son damlasına kadar mücadele verdi ve kadınlar mücadelesinin ardından erkek yarışmacılar aynı parkur üzerinde takımlarına dokunulmazlık zırhını kazandırmak için kozlarını paylaştı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM - HANGİ TAKIM KAZANDI?

Kritik dokunulmazlık oyunu mücadelesinde zorlu parkurda farklı skor elde ederek kazanan takım gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜNÜ KİM ALDI?

Survivor 2022 All Star son bölümde dokunulmazlık oyununda takımına önemli sayılar kazandıran Hikmet, dokunulmazlık sembolünü alan isim oldu.

SURVİVOR ÖDÜLÜ NEDİR?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı fast food ürünlerinden yeme hakkına sahip oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2022 All Star'da geçtiğimiz hafta boyunca oynanan dokunulmazlık oyunları ve eleme adayı seçimleri sonrasında eleme potasına giren isimler şöyle oldu;

ANIL
AYŞE
SEMA
BATUHAN

SURVİVOR KİM ELENDİ - ADAYA KİM VEDA ETTİ?

Ünlüler takımından bir ismin vedası yaşanıyor. Eleme adayları; Ayşe, Anıl, Sema ve Batuhan oldu. Bu hafta elenen isim ise Sema oldu.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIM

BERKAN KARABULUT
ATAKAN ARSLAN
EVRİM KEKLİK
HİKMET TUĞSUZ
NAGİHAN KARADERE
NİSA BÖLÜKBAŞI
OGEDAY GİRİŞKEN
SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI

ADEM KILIÇCI
ANIL BERK BAKİ
AYŞE YÜKSEL
BATUHAN KARACAKAYA
SEMA AYDEMİR

SURVİVOR AİLELERE SORDUK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler takımı, Survivor 2022 All Star'da yeni bir Ailelere Sorduk oyununda karşılaştı. Ailelere Sorduk oyununda kazanan arsa dahibi olabilecek. Oyunun en başarılısı Adem'di. Son üçe Adem, Sema ve Ogeday kaldı. Üçlüden ilk elenen Ogeday oldu. Yarışı ve ödülü kazanan ise Adem çıktı.

Ailenize sorduk oyununda Evrim'in annesinin bir soruya farklı yanıtı vermesi sonrası, Evrim Keklik de, buradan sonra hiçbiriyle aynı evde yaşamayacağını şakayla dile getirdi. Hikmet ise Evrim'e evlenmesi gerektiğini söyledi. Konu ilerleyince Evrim, ''Hadsiz'' diyerek tepki gösterdi ve oyun alanını terk etti. Evrim, ''Ben bıraktım yarışmayı.'' diyerek uzaklaştı.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Ünlüler takımından bir ismin vedası yaşanıyor. Eleme adayları; Ayşe, Anıl, Sema ve Batuhan oldu. Bu hafta elenen isim ise Sema oldu.

Sema'nın elendikten sonraki ilk yorumları şöyle oldu: Çok zorlu bir Survivor yaşadım, herkes gibi. İkisinde de bu kadar zorlanmamıştım. Bunu biliyorum ki benim 4-5 ayın sonunda kafam gidiyor. Özlem beni vurmaya başlıyor. Pes etme diye kendime söylemiştim. Burası çok duygusal olan insanların yeri olmadğını biliyorum. Çok mutluyum, burada olmaktan, buraya layık görülmekten çok mutluyum. Buradan giderken de ağlayarak da gitmek istemiyorum. Herkesi özleyeceğim. Beni performans birincisi yapan rakiplerime ve Nagihan'a teşekkür ediyorum.
Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada "Bu haftadan itibaren haftalık takımlar olacak. Takımlarda ikişer kadın olacak. Takımları belirlemek için perşembe günleri konsey yapacağız. Şu an Sema'nın vedası var elbet. Giderken Survivor'ın matematiğini bozmuş oldu." dedi.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.